Lista produktów marki HANSA

Misją firmy Hansa jest produkcja innowacyjnych, nowoczesnych oraz najwyższej jakości produktów do obsługi urządzeń grzewczych. Firma została założona w 1999 roku na Litwie i do dnia dzisiejszego nieprzerwanie dostarcza produkty obok których ciężko jest przejść obojętnie.

30,00 zł

Efektywny środek do usuwania smoły Hansa składa się z mieszanki specjalnych kryształów. Jedne ich składniki katalizują proces spalania drewna, a drugie w wysokiej temperaturze wydzielają gaz, który reaguje z osadem ze smoły i rozkłada jego strukturę. W wyniku tego procesu wyparowuje woda, główny składnik utrzymujący trwałość smoły. Pozostają jedynie jej kruche pozostałości, które osypując się w dół ulegają spaleniu.

Koncentrat - znacznie większa wydajność, 0,5 kilograma wystarcza nawet na 30 cykli czyszczących!

43,95 zł

Efektywny środek do usuwania smoły Hansa składa się z mieszanki kryształów. Jedne z ich składników katalizują proces spalania drewna, a drugie w wysokiej temperaturze wydzielają gaz, który reaguje z osadem ze smoły i rozkłada jego strukturę. W wyniku tego procesu wyparowuje woda, główny składnik utrzymujący trwałość smoły. Pozostają jedynie jego kruche pozostałości, które osypując się w dół ulegają spaleniu.

Koncentrat - znacznie większa wydajność. Opakowanie zawiera 10 wygodnych do stosowania saszetek - każda po 50 g środka Hansa.

44,00 zł

Efektywny środek do usuwania smoły Hansa składa się z mieszanki specjalnych kryształów. Jedne ich składniki katalizują proces spalania drewna, a drugie w wysokiej temperaturze wydzielają gaz, który reaguje z osadem ze smoły i rozkłada jego strukturę. W wyniku tego procesu wyparowuje woda, główny składnik utrzymujący trwałość smoły. Pozostają jedynie jej kruche pozostałości, które osypując się w dół ulegają spaleniu.

Koncentrat - znacznie większa wydajność, 1 kilogram wystarcza nawet na 60 cykli czyszczących!

21,78 zł

Efektywny środek do usuwania smoły Hansa składa się z mieszanki specjalnych kryształów, które katalizują proces spalania drewna i wydzielają reagujący z osadem ze smoły, gaz. Celem tego długiego procesu jest rozłożenie struktury osadu – wyparowanie wody (głównego składnika, który utrzymuje jego trwałość). Preparat sprawia, że osad kruszy się i osypuje w dół, dzięki czemu może ulec spaleniu.

Opakowanie zawiera 5 wygodnych do stosowania saszetek – każda po 18 g.

Zastosowanie:

Środek Hansa skutecznie ułatwia czyszczenie urządzeń grzewczych – murowanych i metalowych kominów, pieców, kotłów, piecyków, kuchenek oraz kominków (otwartych i zamkniętych). Regularne stosowanie preparatu sprawia, że urządzenia pracują z maksymalną wydajnością, a koszty eksploatacji pozostają niezmienne.

30,74 zł

Wykonana z wysoce chłonnego materiału celulozowego gwarantuje szybkie i skuteczne czyszczenie bez smug i zarysowań. Dzięki specjalnej efektywnej powierzchni czyszczącej umożliwia czyszczenie na sucho.

Wyprodukowana z celulozy ma bardzo dobre właściwości chłonne – absorbuje nie tylko wodę, ale też wilgoć i brud (masę powstałą po spryskaniu zanieczyszczeń preparatem). Gąbka jest odporna i wytrzymała na działanie aktywnych substancji, które obecne są w wielu preparatach.

Zastosowanie:

Gąbka została specjalnie zaprojektowana do czyszczenia zabrudzonych i okopconych szyb oraz szklanych drzwiczek kominka czy piecyka.  porównaniu do tradycyjnych gąbek, HANSA znacząco zmniejsza wkład pracy i czas potrzebny na pielęgnację urządzeń.

31,87 zł

Kapsułki dymu to specjalny produkt przeznaczony do testowania kominów spalinowych i wentylacyjnych. Po zapaleniu kapsułki następuje, przez około 60 sekund, bardzo intensywne wydzielanie się dymu (15 m3), dzięki czemu bez konieczności rozpalania w kominku możemy sprawdzić ciąg kominowy oraz szczelność wykonanych połączeń. Nie ryzykuj swojego życia i zdrowia. Stosuj kapsułki dymu i sprawdź czy Twoje ognisko domowe jest rzeczywiście bezpieczne.

48,55 zł

Miernik spalania/termometr kominkowy HANSA w prosty sposób umożliwia przestrzeganie jednej z najważniejszych zasad korzystania z urządzenia grzewczego jakim jest ustawienie odpowiedniego trybu spalania. Tryb spalania określa temperatura spalin w przewodzie kominowym, którą warunkuje odpowiednie ustawienie ilości paliwa i podawanego powietrza.Optymalne wzajemne oddziaływanie tych elementów zależy wyłącznie od wiedzy użytkownika urządzenia grzewczego i jego poczynań na poszczególnych etapach spalania. Za pomocą miernika osiągniesz: Maksymalny czas spalania, ekonomiczne zużycie paliwa, wydłużenie żywotności urządzenia grzewczego, bezpieczeństwo użytkowników. Maksymalna temperatura pracy 500°C