Elementy żaroodporne do podłączenia kominka

97,81 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Produkt wykonany jest z żaroodpornej, stalowej, chromoniklowej blachy. Pokrętło szybra pozwala na precyzyjne ustawienie położenia przepustnicy szybra kominka oraz podłączenie go w kątowym okapie kominkowym. Posiada zastosowanie w przewodach kominowych.

Umożliwia ustawienie szybra w jednej z 8 pozycji pośrednich oraz blokadę maksymalnego wychylenia jego przepustnicy (pozycja zamknięta/otwarta).

50,79 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Produkt wykonany ze stali pokrytej żaroodporną, bezwonną farbą Senotherm. Wałek giętki do szybra służy do łączenia pokrętła szybra z osią szybra. Posiada zastosowanie w przewodach kominowych.

Produkt polecany do montażu pokrętła do szybra light.

61,79 zł

Produkt wykonany jest z żaroodpornej, stalowej, chromoniklowej blachy grubości 1 mm w gatunku 1,4828 wg normy DIN 17441. Kolano stałe 45°/90° żaroodporne DARCO służy do odprowadzania spalin urządzeń przeznaczonych do ogrzewania, opalanych drewnem. Posiada zastosowanie w przewodach kominowych. Urządzenia te są odporne na działanie wysokich temperatur spalin.

62,70 zł

Produkt wykonany jest z żaroodpornej, stalowej, chromoniklowej blachy. Pokrętło szybra pozwala na precyzyjne ustawienie położenia przepustnicy szybra kominka oraz podłączenie go w kątowym okapie kominkowym. Posiada zastosowanie w przewodach kominowych.

Umożliwia ustawienie szybra w jednej z 8 pozycji pośrednich oraz blokadę maksymalnego wychylenia jego przepustnicy (pozycja zamknięta/otwarta).

40,34 zł

Produkt wykonany jest z żaroodpornej, stalowej chromoniklowej blachy o grubości 1 mm w gatunku 1,4828 wg normy 17441. Szyber kominkowy żaroodporny służy do regulacji przepływu powietrza w urządzeniach przeznaczonych do ogrzewania, opalanych drewnem. Posiada zastosowanie w przewodach kominowych. Urządzenia te są odporne na działanie wysokich temperatur spalin.

98,63 zł

Produkt wykonany jest z dwóch warstw chromoniklowej, kwasoodpornej blachy o grubości 0,12 mm w gatunku 1,4404 wg normy DIN 17441. Rura elastyczna dwuścienna DUOFLEX służy do odprowadzenia spalin z urządzeń kominkowych. Jej wewnętrzna gładka ścianka zapobiega osadzaniu się sadzy oraz minimalizuje opory przepływowe.

Cena za 1 mb. Przewody do sprzedaży cięte są na wymiar.

122,11 zł

Produkt wykonany jest z żaroodpornej, stalowej, chromoniklowej blachy o grubości 1 mm w gatunku 1,4828 wg normy DIN 17441. Rura prosta żaroodporna DARCO służy do odprowadzania spalin z urządzeń przeznaczonych do ogrzewania, opalanych drewnem. Posiada zastosowanie w przewodach kominowych. Urządzenia te są odporne na działanie wysokich temperatur spalin.

106,47 zł

Produkt wykonany jest z żaroodpornej, stalowej, chromoniklowej blachy o grubości 1 mm w gatunku 1,4828 wg normy DIN 17441. Kolano nastawne 45°/90° żaroodporne DARCO służy do odprowadzania spalin z urządzeń przeznaczonych do ogrzewania, opalanych drewnem. Posiada zastosowanie w przewodach kominowych. Urządzenia te są odporne na działanie wysokich temperatur spalin.

Elementy żaroodporne do podłączenia kominka wykonane są z żaroodpornej, stalowej, chromoniklowej blachy. Większość produktów z tej kategorii ma grubość 1 mm i jest wykonana w gatunku 1,4828 wg normy DIN 17441. Znajdują one zastosowanie w odprowadzaniu spalin z urządzeń przeznaczonych do ogrzewania, opalanych drewnem (pracujących w podciśnieniu). Elementy sytemu są przeznaczone do pracy w urządzeniach odprowadzających spaliny, gdzie temperatura spalin może krótkotrwale dochodzić nawet do 1000°C. Przyłącza te wykonane są z żaroodpornej blachy, która dzięki swoim właściwościom gwarantuje odporność na działanie wysokiej temperatury oraz kwasów (głównie siarkowego).

Poszczególne części systemu umożliwiają zabezpieczenie wewnętrznych przestrzeni kominów ceramicznych. Wspomniany system umożliwia adaptację starych kominów do nowych warunków pracy. 

Elementy żaroodporne systemu wkładów kominowych żaroodpornych łączone są kielichowo. Montaż jest bardzo szybki i łatwy - polega na włożeniu nypla w drugą roztłoczoną część elementu (kielicha). Połączenia kielichowe umożliwiają usztywnienie i uszczelnienie systemu kominowego, a także odpowiedni odpływ skroplin.

W systemie wkładów kominowych żaroodpornych maksymalna temperatura pracy ciągłej wynosi 600°C.

Gwarancja 5 lat.

Produkty te posiadają Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji 1450-CPR-0007 wydany przez Instytut Nafty i Gazu w Krakowie oraz oznakowanie CE gwarantujące bezpieczeństwo ich użytkowania.

Producentem elementów żaroodpornych do podłączenia kominka jest firma DARCO - polski producent i lider branży kominowej i wentylacyjnej. Firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku oraz szeroką gamę produktów