Czujniki

215,25 zł

Wi-Safe 2 – technologia bezprzewodowego połączenia wielu czujników. W razie wykrycia zagrożenia przez jeden z nich, wszystkie czujniki podłączone do sieci wzbudzają alarm. Możliwość bezprzewodowej komunikacji poprzez moduły: Wi-Safe 2, Z-Wave lub Zigbee. Wbudowana10-letnia bateria litowa, która nie wymaga wymiany ani ładowania. 10 lat gwarancji

Czujniki powinny znaleźć się w każdym domu i mieszkaniu, w którym wykorzystywane są gazowe podgrzewacze wody, kotły, kominki i inne podobne urządzenia. Czujniki szybko wykrywają zagrożenie i informują o tym mieszkańców danego budynku, dzięki temu mogą oni cieszyć się wysokim poziomem bezpieczeństwa na co dzień.

Czujniki – zadbaj o bezpieczeństwo najbliższych

Do czego służą czujniki? Choć są to urządzenia o niewielkich wymiarach, pełnią bardzo ważne zadanie – w wielu przypadkach mogą uratować ludzkie życie. Najczęściej w domach i mieszkaniach montowany jest czujnik dymu i czujnik czadu. Pierwszy z nich odpowiada za wykrywanie tlącego się ognia, natomiast drugi wyłapuje ulatniający się tlenek węgla (CO). Czad jest bezwonny, bezbarwny i bezsmakowy, dlatego człowiek nie jest w stanie samodzielnie wykryć jego wyciek. Niestety gaz ten jest silnie trujący, nie bez powodu nazywa się go cichym zabójcą. Aby zabezpieczyć się przez różnymi niefortunnymi i niespodziewanymi awariami i niebezpiecznymi sytuacjami, warto nabyć wysokiej klasy czujniki.

Czujniki w rozbudowanej ofercie czystykomin.pl

W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę czujników. Proponujemy czujniki dymu i czujniki czadu renomowanej firmy FireAngel. Jest to lider europejskiego rynku, jeśli chodzi o produkcję różnorodnych detektorów. Urządzenia te posiadają m.in. Pozytywną Opinię Techniczną CNBOP, a także wiele innych certyfikatów, wydanych przez wiarygodne laboratoria i instytucje. FireAngel to firma, która stawia na innowacyjne technologie, sprawiające, że wydajność i efektywność czujników stoi na najwyższym poziomie. Dodatkowo są to urządzenia bezawaryjne i niezawodne, które, w zależności od wybranego modelu, mogą być również stosowane w kamperach i jachtach. Jeśli szukasz wysokiej jakości czujników do swojego domu, mieszkania lub innego budynku, postaw na ofertę czystykomin.pl – na pewno się nie zawiedziesz!

Czujniki dymu i czadu – wybierz bezpieczeństwo i niezawodność

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne czujniki czadu, które są wyposażone w zaawansowany sensor elektrochemiczny. Dzięki temu są one w stanie wykonywać precyzyjne pomiary niskich poziomów czadu. Urządzenia są tanie w eksploatacji, ponieważ mają wbudowaną baterię litową. Czujniki są proste w montażu, a ich żywotność wynosi aż 10 lat. W razie wystąpienia zagrożenia, informują domowników poprzez sygnał dźwiękowy (nawet do 85 dB).

Oferowane czujniki dymu to również urządzenia zaawansowane technologicznie. Mogą być wyposażone m.in. w technologię THERMOPTEK, która jest w stanie zareagować nawet dwa razy szybciej na źródło ognia. Czujniki te charakteryzują się również funkcją Toast Proof, która pozwala uniknąć fałszywych alarmów podczas gotowania. To bardzo przydatna opcja, szczególnie dla miłośników przyrządzania smakowitych potraw. Urządzenia te mają również funkcję testowania i resetowania czujnika. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą czujników, które można znaleźć w naszym asortymencie. Gwarantujemy niezawodność i długą żywotność zakupionych czujników.