Włosy do obrotowego zestawu do czyszczenia kominów TORNADO HANSA

Włosy do obrotowego zestawu do czyszczenia kominów TORNADO HANSA

Włosy do głowicy TORNADO komplet.

78,08 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze

Włosy szczotki Tornado zostały wykonane z nylonu- bardzo mocnego, elastycznego i odpornego na działanie chemikaliów materiału. Dzięki niemu są trwałe i odporne na ścieranie.

Szczotka Tornado działa po podłączeniu do dowolnej wiertarki elektrycznej. Za jej pomocą szczotka obraca się nawet do kilku tysięcy obrotów na minutę! Włosy szczotki Tornado dzięki swoim ostrym krawędziom oraz ogromnej szybkości obracania się usuwają osady dowolnej trwałości rozdrabniając je i zeskrobując.

Ostrokrawędziste włosy zestawy Tornado HANSA

Specjalna ostrokrawędzista konstrukcja włosów umożliwia wyczyszczenie komina o dowolnym kształcie oraz długości. Obrotowy zestaw do czyszczenia Tornado, w przeciwieństwie do tradycyjnej metalowej szczotki, nie rysuje wewnętrznych ścianek komina. Jest odpowiedni zarówno do metalowych, jak i murowanych kominów.

HANSA
HA/NWDT
Nowy produkt
4779022360732

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

Zobacz także