Efektywny środek do czyszczenia kotłów na pelet HANSA - Granulat 1 kg

Efektywny środek do czyszczenia kotłów na pelet HANSA - Granulat 1 kg

Efektywny środek do czyszczenia kotłów na pellet HANSA - Granulat 1 kg.

57,58 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze

Efektywny środek do usuwania smoły Hansa składa się z mieszanki specjalnych kryształów. Jedne ich składniki katalizują proces spalania drewna, a drugie w wysokiej temperaturze wydzielają gaz, który reaguje z osadem ze smoły i rozkłada jego strukturę. W wyniku tego procesu wyparowuje woda, główny składnik utrzymujący trwałość smoły. Pozostają jedynie jej kruche pozostałości, które osypując się w dół ulegają spaleniu.

Skutecznie czyści:

  • Komin,

  • Wymiennik ciepła,

  • Palnik,

  • Szklane drzwiczki.

Obszary czyszczenia środka do kotłów Hansa

Jak działa środek Hansa:

Należy wsypać granulat do czyszczenia komina do pojemnika na paliwo, a następnie wymieszać go z paliwem.

Instrukcja środek Hansa

1. Części wykorzystywanego urządzenia grzewczego oraz komin pokrywają się osadami ze smoły.

2. Aktywne substancje wydzielające się podczas spalania środka Hansa pokrywają powstałe osady smoły i rozbijają jej strukturę.

3. Pod wpływem działania aktywnych substancji osady ze smoły stają się kruche, opadają na dół i się spalają.

4. Działanie czyszczące środka do usuwania smoły i sadzy przebiega kilka dni.

Czyszczenie komina środkiem Hansa

Zdjęcia ilustrują wnętrze komina:

  1. Przed czyszczeniem

  2. Po czyszczeniu środkiem Hansa.

Efekt czyszczenia środkiem Hansa

Skuteczność środka Hansa została potwierdzona w niezależnym instytucie certyfikacyjnym UE, protokół Nr 39-6190(2006-10-27) notyfikowanej instytucji nr 1015.

Dawkowanie:

  • dla urządzeń poniżej 10 kW - stosunek mieszanego paliwa i środka czyszczącego powinien wynosić 1:200. Przykładowo: 100 g (1 pełną pokrywkę od pojemnika środka czyszczącego zmieszać z 20 kg paliwa,

  • dla urządzeń powyżej 10 kW -  stosunek mieszanego paliwa i środka czyszczącego powinien wynosić 1:100. Przykładowo: 200 g (2 pełne pokrywki od pojemnika środka czyszczącego zmieszać z 20 kg paliwa.

Przy regularnym stosowaniu preparatu system ogrzewania i odprowadzania spalin pozostanie „czysty”, koszty eksploatacji nie zwiększą się, a urządzenie grzewcze nieprzerwanie będzie pracowało pełną mocą.

HANSA
HA/GSDS-1
Nowy produkt
4779022360497

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

Zobacz także