Szczotka uniwersalna do czyszczenia komina HANSA

Szczotka do czyszczenia komina Hansa - uniwersalna

Korzystanie z uniwersalnej szczotki do czyszczenia komina HANSA jest bardzo proste, można wyczyścić dowolny przewód kominowy bez wchodzenia na dach.

59,42 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze

Zalety:

  • Czyszczenie komina od dołu - bez konieczności wchodzenia na dach budynku

  • Pasuje do kominów o dowolnym kształcie (kwadratowych, okrągłych, owalnych) oraz długości

  • Odpowiednia do kominów o dowolnej średnicy (od 50 do 400 mm) - włosie należy przyciąć na wymaganą długość

  • Nie zarysowuje wewnętrznych ścianek komina

  • Nylon gwarantuje wysoką trwałość dla włosów oraz przedłużek

  • Prostota obsługi i możliwość wielokrotnego użycia

Dzięki doskonałej elastyczności szczotka do czyszczenia komina jest w stanie przejść przez najwęższe otwory, co umożliwia czyszczenie komina przez proste wepchnięcie jej do otworu w urządzeniu grzewczym. Elastyczne nylonowe włosie dopasowuje się dowolnie do kształtu komina, a także do przegięć i trudno dostępnych miejsc. Giętkie przedłużki ułatwiają przejście szczotki przez trudno dostępne części komina, jak również umożliwiają łatwe sterowanie ruchami podczas czyszczenia.

Zasada użycia uniwersalnej szczotki HansaZasada użycia uniwersalnej szczotki HansaZasada użycia uniwersalnej szczotki HansaZasada użycia uniwersalnej szczotki HansaZasada użycia uniwersalnej szczotki Hansa

Elastyczność nylonu oraz unikalna forma uniwersalnej szczotki Hansa daje możliwość czyszczenia komina dowolnej szerokości i kształtu (okrągłego, owalnego, prostokątnego). Ponad to, nylonowa szczotka do czyszczenia komina jest lepsza od tradycyjnej metalowej, ponieważ nie rysuje wewnętrznych ścianek komina i jest odpowiednia zarówno do metalowych, jak i murowanych kominów.

Rodzaje kominów szczotka Hansa

Dzięki zastosowaniu elastycznych przedłużek - trzonków, łatwo łączących się ze sobą za pomocą połączenia gwintowanego M12, można pozwolić sobie na wyczyszczenie nie tylko kominów o różnym kształcie i średnicy, ale również różnej długości. Przedłużki są na tyle elastyczne, że szczotkę można przecisnąć przez otwór kominowy, znajdujący się w najbardziej niewygodnym miejscu. Dzięki temu szczotką można w prosty sposób manewrować wewnątrz komina.

Przedłużki należy dokupić oddzielnie dobierając ich ilość do długości komina. 

HANSA
HA/USCK
Nowy produkt
4779022360558

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

Zobacz także