Głowica do obrotowego zestawu do czyszczenia kominów TORNADO HANSA

Głowica do obrotowego zestawu do czyszczenia kominów TORNADO HANSA

Wymienna głowica do zestawu Hansa Tornado.

312,32 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze
 Ostatnie sztuki w magazynie

Czyszczenie komina za pomocą tradycyjnej szczotki to zazwyczaj trudna i uciążliwa praca, która wymagała sporych umiejętności i wejścia na dach. Między innymi dlatego zajmowały się tym wyłącznie profesjonalne służby. Od teraz można bardzo skutecznie wyczyścić swój komin z najtrudniej usuwalnych zabrudzeń i to bez konieczności wchodzenia na dach.

Korzystając z obrotowego zestawu do czyszczenia komina Tornado nie musisz wchodzić na dach swojego domu. Komin dowolnej długości możesz z łatwością wyczyścić także od dołu. Wystarczy, że wprowadzisz szczotkę do komina przez otwór urządzenia grzewczego.

Czyszczenie komina zestawem Tornado HANSA

Elementy szczotki Tornado zostały wykonane z nylonu- bardzo mocnego, elastycznego i odpornego na działanie chemikaliów materiału. Dzięki niemu włosy szczotki są trwałe i odporne na ścieranie. Nylon gwarantuje również dostateczną elastyczność trzonkom pozwalając pokonać wszystkie zakręty i zawsze dotrzeć do wierzchołka komina.

Zestaw Tornado Hansa podłączany do wiertarki

Szczotka Tornado działa po podłączeniu do dowolnej wiertarki elektrycznej. Za jej pomocą szczotka obraca się nawet do kilku tysięcy obrotów na minutę! Włosy szczotki Tornado dzięki swoim ostrym krawędziom oraz ogromnej szybkości obracania się usuwają osady dowolnej trwałości rozdrabniając je i zeskrobując.

Ostrokrawędziste włosy zestawy Tornado HANSA

Elastyczność trzonków z nylonu oraz specjalna ostrokrawędzista konstrukcja szczotki umożliwia wyczyszczenie komina o dowolnym kształcie oraz długości. Obrotowy zestaw do czyszczenia Tornado, w przeciwieństwie do tradycyjnej metalowej szczotki, nie rysuje wewnętrznych ścianek komina. Jest odpowiedni zarówno do metalowych, jak i murowanych kominów.

Wchodzące w skład zestawu przedłużki, są niezwykle elastyczne, a zarazem bardzo twarde. Dzięki temu idealnie nadają się do czyszczenia od dołu. Łączenie przedłużek zostało udoskonalone i nawet podczas poddawaniu ich dużemu naprężeniu, łączenie zostaje nienaruszone. W przypadku kupienia zbyt krótkiego zestawu istnieje możliwość dokupienia dodatkowych przedłużek oraz akcesoriów zapasowych (link na dole tej strony). Zestaw Tornado skutecznie czyści komin o długości maksymalnej 12 m.

Przedłużka 1m do zestawu Tornado

Informacje o produkcie:

 • Ilość przedłużek w zestawie: 6, 8, 10 lub 12 szt

 • Długość jednej przedłużki: 1 m

 • Ilość szczotek w zestawie: 1 szt

 • Ilość złączek do wiertarki: 1 szt

 • Folia ochronna: 120 x 130 cm - 1 szt

 • Klucz imbusowy: 1 szt

 • Sposób łączenia przedłużek: szybko złączka

 • Sposób łączenia szczotki: szybko złączka

 • Sposób czyszczenia: Podpięcie zestawu pod wiertarkę

 • Przeznaczenie: Kominy ceramiczne, murowane, nierdzewne

 • Typy kominów: Kominy okrągłe, owalne, prostokątne, kwadratowe

Zalety zestawu Tornado:

 • Samodzielne czyszczenie komina

 • Szczotka i trzonki z mocnego i giętkiego nylonu

 • Dzięki wiertarce wytwarzana bardzo duża siła czyszcząca

 • Odpowiedni do kominów stalowych i murowanych

 • Można wyczyścić nim komin o dowolnej długości, średnicy i kształcie

 • Elastyczny, dzięki czemu można wyczyścić wszystkie wycięcia i trudno dostępne miejsca

 • Nie zarysowuje wewnętrznych ścianek komina.

HANSA
HA/GDT
Nowy produkt
4779022360725

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

Zobacz także