Przyłącza kominowe do pieców na pelet

73,47 zł

Produkt wykonany jest z czarnej stali o grubości 1,2 mm w gatunku DC01 wg normy PN-EN1856-2:2009. Rura prosta do peletu służy do odprowadzania spalin z urządzeń przeznaczonych do ogrzewania, opalanych peletem. Posiada zastosowanie w przewodach kominowych. Urządzenia te nie mogą stanowić samodzielnego komina.

58,21 zł

Produkt wykonany jest z czarnej stali o grubości 1,2 mm w gatunku DC01 wg normy PN-EN1856-2:2009. Kolano stałe do pieców na pelet służy do odprowadzania spalin z urządzeń przeznaczonych do ogrzewania, opalanych peletem. Posiada zastosowanie w przewodach kominowych. Urządzenia te nie mogą stanowić samodzielnego komina.

40,66 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Produkt wykonany jest z czarnej stali o grubości 1,2 mm w gatunku DC01 wg normy PN-EN1856-2:2009. Zaślepka do trójnika do pieców na pelet służy do zamknięcia wylotu trójnika, mającego zastosowanie w odprowadzaniu spalin z urządzeń grzewczych na pelet. Posiada zastosowanie w przewodach kominowych. Urządzenia te nie mogą stanowić samodzielnego komina.

36,96 zł

Produkt wykonany jest z czarnej stali o grubości 1,2 mm w gatunku DC01 wg normy PN-EN1856-2:2009. Rozeta do pieców na pelet służy do masowania przejścia przewodu przez ścianę w systemie odprowadzania spalin z urządzeń przeznaczonych do ogrzewania, opalanych peletem. Posiada zastosowanie w przewodach kominowych. Urządzenia te nie mogą stanowić samodzielnego komina.

20,14 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Produkt wykonany jest z czarnej stali o grubości 1,2 mm w gatunku DC01 wg normy PN-EN1856-2:2009. Złączka do pieców na pelet żeńska służy do połączenia dwóch przewodów nyplowych z pozostałymi elementami systemu odprowadzania spalin z urządzeń przeznaczonych do ogrzewania, opalanych peletem. Złączka do pieców na pelet męska służy do połączenia dwóch mufowych części rury i odwrócenia biegu elementów systemu odprowadzania spalin z urządzeń przeznaczonych do ogrzewania, opalanych peletem. Posiada zastosowanie w przewodach kominowych. Urządzenia te nie mogą stanowić samodzielnego komina.

57,96 zł

Produkt wykonany jest z czarnej stali o grubości 1,2 mm w gatunku DC01 wg normy PN-EN1856-2:2009. Daszek do pieców na pelet służy do zabezpieczenia przewodu odprowadzającego spaliny przed opadami deszczu i śniegu oraz przed cofaniem się spalin do przewodu kominowego. Jest jednym z elementów systemu odprowadzania spalin z urządzeń przeznaczonych do ogrzewania, opalanych peletem. Posiada zastosowanie w przewodach kominowych, poprawiając siłę ciągu. Urządzenia te nie mogą stanowić samodzielnego komina.

46,20 zł

Produkt wykonany jest z czarnej stali o grubości 1,2 mm w gatunku DC01 wg normy PN-EN1856-2:2009. Obejma mocująca do pieców na pelet służy do budowy przyłączy kominowych systemu odprowadzania spalin z urządzeń przeznaczonych do ogrzewania, opalanych peletem. Posiada zastosowanie w przewodach kominowych i umożliwia regulowanie ich odległości od ściany budynku. Urządzenia te nie mogą stanowić samodzielnego komina.

101,64 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Produkt wykonany jest z czarnej stali o grubości 1,2 mm w gatunku DC01 wg normy PN-EN1856-2:2009. Wkładka do pieców na pelet służy do budowy przyłączy kominowych systemu odprowadzania spalin z urządzeń przeznaczonych do ogrzewania, opalanych peletem. Posiada zastosowanie w przewodach kominowych, poprawiając siłę ciągu. Urządzenia te nie mogą stanowić samodzielnego komina.

49,90 zł

Produkt wykonany jest z czarnej stali o grubości 1,2 mm w gatunku DC01 wg normy PN-EN1856-2:2009. Miska z odpływem kondensatu do pieców na pelet służy do odprowadzania skroplin spalin spływających po ściankach elementów przyłącza z urządzeń przeznaczonych do ogrzewania, opalanych peletem. Posiada zastosowanie w przewodach kominowych. Urządzenia te nie mogą stanowić samodzielnego komina.

75,77 zł

Produkt wykonany jest z czarnej stali o grubości 1,2 mm w gatunku CD01 wg normy PN-EN1856-2:2009. Trójnik 90° do pieców na pelet służy do odprowadzania spalin z urządzeń przeznaczonych do ogrzewania, opalanych peletem. Posiada zastosowanie w przewodach kominowych. Urządzenia te nie mogą stanowić samodzielnego komina.

35,11 zł

Produkt wykonany jest z czarnej stali o grubości 1,2 mm w gatunku DC01 wg normy PN-EN1856-2:2009. Redukcja służy do połączenia dwóch elementów systemu przyłączy kominowych do pieców na pelet o różnych średnicach. Posiada zastosowanie w przewodach kominowych. Urządzenia te nie mogą stanowić samodzielnego komina.

58,21 zł

Produkt wykonany jest z czarnej stali o grubości 1,2 mm w gatunku DC01 wg normy PN-EN1856-2:2009. Redukcja służy do połączenia dwóch elementów systemu przyłączy kominowych do pieców na pelet o różnych średnicach. Posiada zastosowanie w przewodach kominowych. Urządzenia te nie mogą stanowić samodzielnego komina.

Przyłącza kominowe do pieców na pelet wykonane są w całości z czarnej, stalowej blachy o grubości 1,2 mm w gatunku DC01 wg normy PN-EN1856-2:2009. Znajdują zastosowanie w odprowadzaniu spalin z urządzeń przeznaczonych do ogrzewania, opalanych peletem. Elementy systemu są przystosowane do pracy w urządzeniach odprowadzających spaliny, gdzie temperatura spalin może krótkotrwale dochodzić do nawet 300°C. Przyłącza te pokryte są wewnątrz i na zewnątrz żaroodporną farbą, która po malowaniu jest utwardzana w komorze termicznej, co przyczynia się do zmniejszenia wrażliwości na zarysowania i zadrapania. Farba ta charakteryzuje się wysoką jakością, a jej kolor to czarny mat.

Elementy sytemu przyłączy kominowych do pieców na pelet łączone są kielichowo. W przetłoczeniu kielicha znajduje się dodatkowo uszczelka silikonowa. Montaż jest bardzo szybki i łatwy - polega na włożeniu nypla w drugą roztłoczoną część elementu (kielicha). Połączenia kielichowe umożliwiają usztywnienie i uszczelnienie systemu kominowego, a także odpowiedni odpływ skroplin.

W systemie przyłączy kominowych do pieców na pelet maksymalna temperatura pracy ciągłej wynosi 250°C.

Gwarancja 2 lata.

Produkty te posiadają Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji 1450-CPR-0007 wydany przez Instytut Nafty i Gazu w Krakowie oraz oznakowanie CE gwarantujące bezpieczeństwo ich użytkowania.

Producentem przyłączy kominowych do pieców na pelet jest firma DARCO - polski producent i lider branży kominowej i wentylacyjnej. Firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku oraz szeroką gamę produktów.