O Nas

Nazywamy się Prowent Białystok i jesteśmy uznaną marką na polskim rynku akcesoriów kominkowych oraz wentylacyjnych. Istniejemy na rynku ponad 20 lat. Przez ten czas nauczyliśmy się, jak możemy Cię obsłużyć, abyś był w 100% zadowolony. Promujemy specjalnie wybrane produkty charakteryzujące się wysoką jakością oraz nowym ciekawym wzornictwem. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce producenta elastycznych przewodów wentylacyjnych Flexiva, a także firmy Hansa produkującej akcesoria do pielęgnacji pieców i kominków. Jako bezpośredni importer galanterii wentylacyjnej oraz płyty krzemianowo-wapniowej możemy zagwarantować Ci najkorzystniejszy z możliwych poziom cenowy. Współpracując od 15 lat z firmą Darco, staliśmy się jednym z największych dystrybutorów tej firmy na terenie naszego kraju.

W ciągu ostatnich lat dwukrotnie zwiększyliśmy powierzchnię magazynową. Dysponujemy magazynami wysokiego składowania o łącznej powierzchni 2500 m2 i kubaturze mieszczącej ponad 2000 palet. Wszystko po to abyśmy mogli zapewnić Ci jak największą ilość produktów dostępnych od ręki.

Sklep CZYSTYKOMIN.COM.PL jest integralną częścią firmy Prowent Białystok.

Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce potrafiących błyskawicznie i w tak kompleksowy sposób zaopatrzyć wymagających odbiorców z branży kominkowej, jak i wentylacyjnej.PYTANIA, ZAMÓWIENIA, REKLAMACJE:

Masz pytania dotyczące produktu, zamówień czy może też reklamację? Napisz do nas tutaj:
sklep@czystykomin.com.pl - staramy się odpowiadać jak najszybciej, ale nie później niż do 48h.

Zadzwoń do nas! 509 837 680ZAMÓWIENIA HURTOWE / SPECJALNE:

Jeśli chciałbyś złożyć zamówienie hurtowe, to napisz nam na kiedy i w jakich ilościach potrzebujesz dany produkt, a my dam znać co możemy zaproponować. Zapytania kierujcie na:
sklep@czystykomin.com.plSKORZYSTAJ Z FORMULARZ KONTAKTOWEGO:

PRZEJDŹ DO FORMULARZA