Zestawy narzędzi kominkowych

45,00 zł

W skład zestawu wchodzi szufelka i zmiotka, idealnie nadające się do utrzymania czystości kominka czy pieca.

Oba elementy wykonane są ze stali malowanej na czarno.

Trzonki zmiotki i szufelki posiadają wygodne podpory i uchwyty umożliwiające ich powieszenie w zasięgu ręki.

Z uwagi na ponadczasowy design zestawu, z powodzeniem będzie pasował do każdego wnętrza.

38,00 zł

Wykonane ze specjalnej odpornej na wysokie temperatury skóry, rękawice ułatwią Ci obsługę kominka i grilla.Rękawice skutecznie chronią dłonie przed szkodliwym oddziaływaniem wysokich temperatur. Doskonale sprawdzą się podczas obsługi m.in. kominka, pieca, grilla, piekarnika itp.Specyfikacja Rękawice żaroodporne Długość: 35 cm Szerokość: 15 cm Kolor: niebieski Rozmiar: 10

38,00 zł

Wykonane ze specjalnej odpornej na wysokie temperatury skóry, rękawice ułatwią Ci obsługę kominka i grilla.
Rękawice skutecznie chronią dłonie przed szkodliwym oddziaływaniem wysokich temperatur. Doskonale sprawdzą się podczas obsługi m.in. kominka, pieca, grilla, piekarnika itp.

Specyfikacja

    Rękawice żaroodporne
    Długość: 35 cm
    Szerokość: 15 cm
    Kolor: niebieski
    Rozmiar: 10

Akcesoria do kominka

Czas spędzony przy kominku to przede wszystkim ciepło domowego ogniska i relaks. Przytulna atmosfera w ciepłym pokoju to jedno, ale żeby błogi nastrój trwał jak najdłużej, warto również zadbać o porządek w przestrzeni kominkowej. Czystość wokół kominka to podstawa, dlatego przyda Ci się solidny zestaw kominkowy, który umożliwi uprzątnięcie kominkowego bałaganu w szybkim czasie. Praktyczne szczypce pozwalają na przenoszenie płonących kawałków drewna, pogrzebacz to perfekcyjne narzędzie do rozgarniania żaru, z kolei szczoteczka i szufelka to zestaw, którym sprzątniesz zalegający popiół wokół kominka.

Narzędzia kominkowe

Sklep czystykomin.com.pl proponuje narzędzia kominkowe o różnym designie w wielu wydaniach. Zestawy kominkowe to kompozycja o oryginalnym wyglądzie, która świetnie sprawdzi się w modnych nowoczesnych aranżacjach wnętrz. Co więcej, doskonale wpasuje się w klimat konkretnego pomieszczenia. Inna możliwość to zestaw kominkowy, który perfekcyjnie odnajdzie się w surowych drewnianych przestrzeniach. Klasyczny czarny zestaw poza swoją praktyczną funkcją będzie fantastycznym elementem dekoracyjnym salonu. Sklep oferuje także inne zestawy narzędzi, które świetnie pomogą uprzątnąć zalegający w okolicy kominka popiół i nie tylko.