Naprawa

60,00 zł

Zastosowanie:

Do malowania / lakierowania elementów narażonych na działanie wysokich temperatur np. rur spalinowych itp. Z uwagi na specyficzną kompozycję produktu w powłoce praktycznie nie występują zmiany koloru ani połysku, nawet przy stałym poddawaniu temperaturze ok. 500°C. Charakteryzuje się idealnym kryciem i wysoką odpornością na zmienne warunki atmosferyczne.

32,11 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Farby żaroodporne Hansa przeznaczone są do malowania: kominków, kominów, pieców, grilli, rur wydechowych, tłumików, zacisków hamulcowych.

Maksymalna temperatura pracy 800°C. Świetnie pokrywa stal nierdzewną, dobrze się nanosi, szybko wysycha.

Wkłady kominkowe podobnie jak inne urządzenia grzewcze potrzebują cyklicznych przeglądów oraz konserwacji. Konieczne jest również regularne czyszczenie przewodów kominowych. Przed każdym sezonem grzewczym powinno się sprawdzać stan uszczelnień korpusu paleniska oraz uszczelek drzwi, a także szyby. Jeżeli są zużyte powinno się niezwłocznie je wymienić. Elementem, który najczęściej wymaga wymiany jest uszczelka szyby oraz drzwi. Wymiana tych elementów nie jest procesem skompilowanym i można ją wykonać samodzielnie.