Elastyczne przedłużki uniwersalnej szczotki do czyszczenia komina HANSA 1 m

Elastyczne przedłużki uniwersalnej szczotki do czyszczenia komina HANSA

Elastyczne przedłużki uniwersalnej szczotki do czyszczenia komina HANSA.

21,89 zł Przedłużka 1 mb
26,63 zł Przedłużka 1,4 mb
121,67 zł Zestaw przedłużek 1 mb x 6 szt
150,31 zł Zestaw przedłużek 1,4 mb x 6 szt
21,89 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze

Elastyczne przedłużki uniwersalnej szczotki do czyszczenia komina HANSA  - trzonki, łatwo łączące się ze sobą za pomocą połączenia gwintowanego M12. Pozwalają na wyczyszczenie nie tylko kominów o różnym kształcie i średnicy, ale również różnej długości. Przedłużki są na tyle elastyczne, że szczotkę można przecisnąć przez otwór kominowy, znajdujący się w najbardziej niewygodnym miejscu. Zachowują elastyczność w niskich temperaturach (do -20°C). Dzięki temu szczotką można w prosty sposób manewrować wewnątrz komina. 

Szczotkę należy dokupić oddzielnie. 

Przedłużki szczotki Hansa

HANSA
HA/EPDS/1
Nowy produkt
4779022360831

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.