Filtruj według

Spoiwa żaroodporne

Spoiwa żaroodporne jak np. klej żaroodporny jest niezbędny przy wymianie uszczelniającego sznura żaroodpornego. Aby wymienić zużyty sznur należy uprzednio wyrwać go z szczeliny. Usuń pozostałości kleju który najprawdopodobniej został w prowadnicach sznura. Idealnie sprawdzi się do tego drobnoziarnisty papier ścierny. Odmierz odpowiednią ilość nowego sznura, a jego końcówki zabezpiecz taśmą izolacyjną. Dokładnie wypełnij prowadnice uszczelniające warstwą kleju żaroodpornego. Równo wciśnij uprzednio odmierzony sznur ceramiczny w szczelinę drzwiczek. Po ułożeniu sznura w szczelinie dociśnij go palcami upewniając się, że został pewnie umieszczony w prowadnicy. Pozostaw sznur z klejem na 6 - 12 godzin do całkowitego wyschnięcia. Nie używaj w tym czasie swojego urządzenia grzewczego.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji

Aktywne filtry

Klej żaroodporny 17 ml HANSA nadaje się do klejenia sznurów ceramicznych do drzwi pieców, kominków oraz innych urządzeń grzewczych.Odznacza się...

4779022360510

Klej żaroodporny 17 ml HANSA nadaje się do klejenia sznurów ceramicznych do drzwi pieców, kominków oraz innych urządzeń grzewczych.Odznacza się odpornością na temperaturę do +850°C.

32,11 zł Cena
32,11 zł Cena

Den Braven Uszczelniacz 1200°C to jednoskładnikowy kit uszczelniający na bazie krzemianu sodu, do uszczelniania miejsc narażonych na bezpośredni...

MATE-8959

Den Braven Uszczelniacz 1200°C to jednoskładnikowy kit uszczelniający na bazie krzemianu sodu, do uszczelniania miejsc narażonych na bezpośredni kontakt z ogniem i temperaturę do + 1200°C.

24,31 zł Cena
24,31 zł Cena