Akcesoria

Akcesoria kominkowe są bardzo przydatne wszystkim posiadaczom kominków opalanych drewnem. Sprawiają, że obsługa kominka staje się prostsza, wygodniejsza i przyjemniejsza. Ułatwiają utrzymanie czystości paleniska, jak i jego otoczenia oraz poprawiają komfort użytkowania kominka. Akcesoria kominkowe mogą doskonale dopełnić wnętrze naszego domu, stanowiąc jednocześnie funkcjonalne uzupełnienie domowego paleniska. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością, łatwością czyszczenia, nieskomplikowaną obsługą, a także starannym wykonaniem. Gwarantujemy, że korzystanie z tych produktów zdecydowanie ułatwi użytkowanie kominka.

W naszej ofercie znajdują się m.in. narzędzia kominkowe (pojedyncze lub w zestawie), torby i kosze na drewno, rękawice kominkowe, autonomiczny rozpraszacz ciepłego powietrza SIROCCO, kratki kominkowe, odkurzacze do popiołu. Produkty te są odporne na wysokie temperatury spalin.

Wśród zestawów narzędzi kominkowych znajdziemy zarówno klasyczne, jak i nowoczesne rozwiązania, co ułatwi ich dopasowanie do każdego rodzaju wnętrza.

Podobnie w przypadku toreb i koszy na drewno - dostępne modele powinny trafić w gusta wielbicieli klasyki, jak i miłośników bardziej ekstrawaganckiego stylu. Ich zaletą jest nie tylko funkcjonalność, lecz również fakt, że stanowią stylową dekorację wnętrz.

Kratki kominkowe znajdujące się w naszej ofercie dostępne są w różnorodnych wymiarach oraz kolorach, ułatwiając dopasowanie ich do stylu wnętrza.

Prezentowane przez nas produkty zapewniają bezpieczeństwo podczas palenia w kominku.

Dzięki różnorodności naszej oferty każdy może znaleźć produkt odpowiadający osobistym preferencjom.