Kształtki wentylacyjne

12,08 zł

Produkt wykonany jest w całości z ocynkowanej blachy. Złącze rur elastycznych DARCO służy do łączenia rur elastycznych Spiro.

Może służyć jako element łączący rury odprowadzające, jak i doprowadzające gorące powietrze do pomieszczeń.

Posiada zastosowanie w systemie dystrybucji gorącego powietrza, a także w systemach klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

22,57 zł

Produkt wykonany jest w całości z ocynkowanej blachy.

Redukcja do przewodów elastycznych DARCO służy do łączenia rur elastycznych Spiro o dwóch różnych średnicach.

Umożliwia przejście ze średnicy większej na mniejszą i odwrotnie.

Może być stosowana zarówno do dystrybucji ciepłego, jak i zimnego powietrza.

Posiada zastosowanie w systemie dystrybucji gorącego powietrza, a także w systemach klimatyzacyjnych i wentylacyjnych.

Dobrze zamontowany system wentylacyjny jest niezwykle ważnym aspektem poprawnego funkcjonowania budynku. Dzięki niemu osoby przebywające w pomieszczeniach mają dostęp do świeżego powietrza, z kolei zużyte transportowane jest na zewnątrz. W przypadku instalacji wentylacyjnych ważnym elementem jest właściwy dobór dodatkowych części, takich jak na przykład kształtki wentylacyjne.

Kształtki do wentylacji to niezbędny element całej instalacji

Kanały instalacyjne, podobnie jak inne elementy takie jak trójniki czy kolanka, mają różne odmiany. Dlatego dopasowując do nich resztę części, trzeba mieć to na uwadze. Podobnie jest z kształtkami wentylacyjnymi. Powinny swoimi parametrami pasować do charakterystyki całej instalacji. Dzięki nim można połączyć poszczególne odcinki całego systemu i sprawić, aby działał stabilnie i nie pojawiały się nieszczelności, na przykład spowodowane drganiami. 

Kształtki wentylacyjne z oferty sklepu Czysty Komin

W ofercie sklepu Czysty Komin znajdują się różne odmiany kształtek wentylacyjnych. Duży wybór umożliwia wybranie produktu idealnego do zamontowanej instalacji. Produkty są wykonane z trwałych materiałów, a także łatwe w zastosowaniu. Umożliwiają wykonanie stabilnego łączenia poszczególnych korytarzy systemu, co powoduje, że ich działanie jest odpowiednie. 

Niestety zdarza się, że nieodpowiednio zamontowane kanały cechują się nieszczelnościami, a nawet emitują irytujący dźwięk. Tym bardziej warto zwrócić uwagę na to, jakiej jakości kształtki do wentylacji wybiera zamawiający. Najlepsze z nich można znaleźć w ofercie sklepu Czysty Komin. Ponadto, nasze produkty opatrzone są gwarancją producenta. Wyróżniają się wysoką jakością, a także odpornością na zróżnicowane temperatury. Jest to możliwe dzięki ocynkowaniu.