Filtruj według

Przyłącza kominowe z czarnej stali

Przyłącza kominowe z czarnej stali – system przeznaczony do łączenia przewodów kominowych z kominkami i kotłami na paliwa stałe pracującymi bez kondensacji.

Max. temperatura pracy 600°C. Elementy wykonane w całości ze stali czarnej o grubości 2 mm, w gatunku DC01, wg normy EN-10130/07. Rury spawane laserowo. Pokryte czarną bezwonną farbą żaroodporną Senotherm.

Jest 27 produktów.

Pokazano 1-12 z 27 pozycji

Aktywne filtry

Rura spalinowa DARCO to jeden z elementów systemu przeznaczonego do budowy przyłączy kominowych do kominków i kotłów na paliwa stałe pracujących...

Rura spalinowa DARCO to jeden z elementów systemu przeznaczonego do budowy przyłączy kominowych do kominków i kotłów na paliwa stałe pracujących bez kondensacji.

57,72 zł Cena
57,72 zł Cena

Kolano spalinowe skrętne 45°/90° DARCO to jeden z elementów systemu przeznaczonego do budowy przyłączy kominowych do kominków i kotłów na paliwa...

Kolano spalinowe skrętne 45°/90° DARCO to jeden z elementów systemu przeznaczonego do budowy przyłączy kominowych do kominków i kotłów na paliwa stałe pracujących bez kondensacji.

63,31 zł Cena
63,31 zł Cena

Kolano skrętne 4-segmentowe spalinowe DARCO to jeden z elementów systemu przeznaczonego do budowy przyłączy kominowych do kominków i kotłów na...

Kolano skrętne 4-segmentowe spalinowe DARCO to jeden z elementów systemu przeznaczonego do budowy przyłączy kominowych do kominków i kotłów na paliwa stałe pracujących bez kondensacji.

77,76 zł Cena
77,76 zł Cena

Kolano spalinowe stałe z rewizją 45°/90° DARCO to jeden z elementów systemu przeznaczonego do budowy przyłączy kominowych do kominków i kotłów...

Kolano spalinowe stałe z rewizją 45°/90° DARCO to jeden z elementów systemu przeznaczonego do budowy przyłączy kominowych do kominków i kotłów na paliwa stałe pracujących bez kondensacji.

58,54 zł Cena
58,54 zł Cena