Drzwiczki

96,30 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Klapa rewizyjna aluminiowa KRAL

  • Klapa rewizyjna umożliwia łatwy dostęp do ściennych i sufitowych otworów rewizyjnych oraz wnęk
  • Wykonana jest z profili aluminiowych z wypełnieniem wodoodpornej płyty kartonowo-gipsowej o grubości 12,5mm
  • W klapie zastosowano zamek sprężynowo-zatrzaskowy dzięki czemu uzyskujemy powierzchnię pozbawioną rączek i uchwytów
  • Otwarcie klapy następuje po dociśnięciu okolic dłuższej krawędzi części otwieranej

43,19 zł

Drzwiczki DM wykonane są z blachy ocynkowanej i pokryte powłoką epoksydową w kolorze białym, która zabezpiecza przed korozją i nadaje estetyczny wygląd. Zastosowany materiał oraz technologia gwarantują wysoką jakość produktu.

Produkt wyposażony jest w zatrzask, który umożliwia swobodne otwieranie i zamykanie drzwiczek.

111,81 zł

Ramka do drzwiczek wyczystki i regulatora ciągu RM-DW służy do solidnego trwałego zamocowania drzwiczek kominkowych.

Umożliwia również montaż regulatora ciągu prostokątnego.

Posiada zastosowanie w urządzeniach przeznaczonych do ogrzewania, opalanych gazem lub olejem opałowym, pracujących w podciśnieniu.

Urządzenia te są odporne na działanie wysokich temperatur spalin.

Łatwy dostęp do kanałów wentylacyjnych to jeden z wymogów, jakie na właścicieli domów, mieszkań i przestrzeni użytkowych kładą regulacje związane z prawidłowym zastosowaniem systemów instalacyjnych. W ich składzie nie może zabraknąć drzwiczek rewizyjnych, które odpowiedzialne są za możliwość szybkiego dojścia do przestrzeni wentylacyjnych. Jakościowe drzwiczki wykazują się dużą trwałością, ale i odpornością na działanie różnych czynników. 

Różne rodzaje drzwiczek rewizyjnych

W celu zapewnienia wnętrzom najlepszej formy wentylacji pomieszczeń konieczne jest zbudowanie systemów z jakościowych elementów. W pierwszej kolejności należy skupić się na wyborze odpowiednich kanałów wentylacyjnych, rur dobranych do możliwości otworów wentylacyjnych oraz ich roli w przestrzeniach mieszkalnych i użytkowych. Elementem łączącym poszczególne rury są złącza i łączniki, które również dopasowywane są do konkretnych systemów. Cały cykl zamykają drzwiczki rewizyjne zewnętrzne, które z jednej strony stanowią dojście do wentylacji, a z drugiej są jej ochroną. Z tego względu muszą być wykonane z jakościowych materiałów. Drzwiczki rewizyjne metalowe lub aluminiowe są trwałe i często wyposażone w wodoodporne płyty kartonowo-gipsowe. Takie rozwiązanie umożliwia zapobieganie przed niszczeniem drzwiczek w wyniku działania skroplin powietrza. Poszczególne drzwiczki możesz dobrać kolorem do aranżacji wnętrza — koloru ścian czy przestrzeni, w których się znajdują. Najlepszym w tym wypadku wyborem będzie kolor drzwiczek dopasowany do panujących już we wnętrzu barw przewodnich. Dzięki temu element ten nie będzie rzucał się w oczy i zbytnio wyróżniał.

Przystosowanie drzwiczek rewizyjnych do zapotrzebowania wentylacji

Podobnie jak cały system wentylacyjny, tak i drzwiczki, które zamykają dojście do niego muszą być wykonane z materiałów, które w odpowiedni sposób zabezpieczą ten element. Drzwiczki są odporne na działanie wysokich temperatur, dlatego mogą być stosowane również w przypadku maskowania otworów w przestrzeniach kominkowych. Wszystkie drzwiczki dostępne w naszej ofercie charakteryzują się optymalnym wymiarem, który umożliwia swobodne dojście do wentylacji. To konieczność, jaką należy zastosować w celu łatwego dostępu do systemów. Jeśli nie chcesz stosować drzwiczek z zamkami i kłódkami, a zależy Ci na niemal całkowitym ich zamaskowaniu we wnętrzach, możesz wybrać drzwiczki z zamkiem sprężynowo-zatrzaskowym. W takim produkcie brakuje rączek i zamków, więc drzwiczki pozostają gładkie, a system otwierania i zamykania polega na dociśnięciu krawędzi do wnętrza. W naszej ofercie znajdują się również maskownice do otworu rewizyjnego. To produkt, dzięki któremu możecie całkowicie zrezygnować z widocznych otworów wentylacyjnych. Maskownica umożliwia zabudowanie otworu płytkami czy innym sposobem wykończeniowym, pozostawiając jednak możliwość stałego dostępu do otwierania wentylacji. Dzięki temu całość całkowicie wtapia się w design ściany, a każdy, kto nie ma pojęcia o istnieniu otworu w tym miejscu, nawet go nie zauważy. 

Wszystkie dostępne w naszej ofercie drzwiczki rewizyjne oraz maskownice są łatwe w montażu, a ich instalacja przebiega sprawnie, szybko i bezproblemowo. Skorzystaj z jakościowych drzwiczek, które z jednej strony zapewnią łatwy dostęp do wentylacji, a z drugiej nie wpłyną na wygląd przestrzeni, w której zostaną zamontowane. Postaw na trwałe i gatunkowe elementy do swojej wentylacji i ciesz się ze sprawnych systemów przez długi czas ich użytkowania.