Najczęściej kupowane

44,00 zł

Efektywny środek do usuwania smoły Hansa składa się z mieszanki specjalnych kryształów. Jedne ich składniki katalizują proces spalania drewna, a drugie w wysokiej temperaturze wydzielają gaz, który reaguje z osadem ze smoły i rozkłada jego strukturę. W wyniku tego procesu wyparowuje woda, główny składnik utrzymujący trwałość smoły. Pozostają jedynie jej kruche pozostałości, które osypując się w dół ulegają spaleniu.

Koncentrat - znacznie większa wydajność, 1 kilogram wystarcza nawet na 60 cykli czyszczących!

49,88 zł

Produkt wykonany jest ze stali czarnej w gatunku DC01 wg normy 10130/07. Rura prosta czarna 2 mm służy do odprowadzania spalin z kominków oraz urządzeń grzewczych na paliwa stałe, pracujących bez kondensacji. System przyłączy kominowych może być zastosowany jako przyłącze do kotłów odprowadzających spaliny, których temperatura może krótkotrwale dochodzić do 1000°C. Elementy systemu są spawane laserowo pokryte farbą senotherm bezwonną, żaroodporną, łączone kielichowo. Urządzenia te są odporne na działanie wysokich temperatur spalin. Elementy systemu nie mogą stanowić samodzielnego komina.

Połączenia elementów powinny być uszczelniane za pomocą masy silikonowej - odpornej do temperatury 1200°C.

43,95 zł

Efektywny środek do usuwania smoły Hansa składa się z mieszanki kryształów. Jedne z ich składników katalizują proces spalania drewna, a drugie w wysokiej temperaturze wydzielają gaz, który reaguje z osadem ze smoły i rozkłada jego strukturę. W wyniku tego procesu wyparowuje woda, główny składnik utrzymujący trwałość smoły. Pozostają jedynie jego kruche pozostałości, które osypując się w dół ulegają spaleniu.

Koncentrat - znacznie większa wydajność. Opakowanie zawiera 10 wygodnych do stosowania saszetek - każda po 50 g środka Hansa.

21,78 zł

Efektywny środek do usuwania smoły Hansa składa się z mieszanki specjalnych kryształów, które katalizują proces spalania drewna i wydzielają reagujący z osadem ze smoły, gaz. Celem tego długiego procesu jest rozłożenie struktury osadu – wyparowanie wody (głównego składnika, który utrzymuje jego trwałość). Preparat sprawia, że osad kruszy się i osypuje w dół, dzięki czemu może ulec spaleniu.

Opakowanie zawiera 5 wygodnych do stosowania saszetek – każda po 18 g.

Zastosowanie:

Środek Hansa skutecznie ułatwia czyszczenie urządzeń grzewczych – murowanych i metalowych kominów, pieców, kotłów, piecyków, kuchenek oraz kominków (otwartych i zamkniętych). Regularne stosowanie preparatu sprawia, że urządzenia pracują z maksymalną wydajnością, a koszty eksploatacji pozostają niezmienne.

100,21 zł

Produkt wykonany jest ze stali czarnej w gatunku DC01 wg normy 10130/07. Kolano nastawne 45°/90° czarne 2 mm posiada zastosowanie w przewodach kominowych. System przyłączy kominowych może być zastosowany jako przyłącze do kotłów odprowadzających spaliny, których temperatura może krótkotrwale dochodzić do 1000°C. Elementy systemu są spawane laserowo pokryte farbą senotherm bezwonną, żaroodporną, łączone kielichowo. Urządzenia te są odporne na działanie wysokich temperatur spalin. Elementy systemu nie mogą stanowić samodzielnego komina.

Połączenia elementów powinny być uszczelniane za pomocą masy silikonowej - odpornej do temperatury 1200°C.

13,10 zł

Produkt wykonany jest ze stali czarnej w gatunku DC01 wg normy 10130/07. Rozeta do rur czarnych 2 mm posiada zastosowanie w przewodach kominowych. System przyłączy kominowych może być zastosowany jako przyłącze do kotłów odprowadzających spaliny, których temperatura może krótkotrwale dochodzić do 1000°C. Elementy systemu są spawane laserowo pokryte farbą senotherm bezwonną, żaroodporną, łączone kielichowo. Urządzenia te są odporne na działanie wysokich temperatur spalin. Elementy systemu nie mogą stanowić samodzielnego komina.

53,41 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Produkt wykonany jest ze stali czarnej w gatunku DC01 wg normy 10130/07. Redukcja czarna 2 mm posiada zastosowanie w przewodach kominowych. System przyłączy kominowych może być zastosowany jako przyłącze do kotłów odprowadzających spaliny, których temperatura może krótkotrwale dochodzić do 1000°C. Elementy systemu są spawane laserowo pokryte farbą senotherm bezwonną, żaroodporną, łączone kielichowo. Urządzenia te są odporne na działanie wysokich temperatur spalin. Elementy sytemu nie mogą stanowić samodzielnego komina.

Połączenia elementów powinny być uszczelniane za pomocą masy silikonowej - odpornej do temperatury 1200°C.

105,72 zł

Produkt wykonany jest z czarnej stali o grubości 1,2 mm w gatunku DC01 wg normy PN-EN1856-2:2009. Rura prosta do peletu służy do odprowadzania spalin z urządzeń przeznaczonych do ogrzewania, opalanych peletem. Posiada zastosowanie w przewodach kominowych. Urządzenia te nie mogą stanowić samodzielnego komina.

51,00 zł

Anemostat nierdzewny VS z ramką

  • Anemostat instaluje się na zakończeniach wylotów przewodów wentylacyjnych lub rozprowadzania gorącego powietrza
  • Zawór może pracować jako nawiewny oraz wyciągowy
  • Przeznaczony do montażu na suficie, ścianie lub bezpośrednio na kanale wentylacyjnym
  • Wykonany z blachy nierdzewnej szlifowanej odpornej na działanie korozji
10,00 zł

Anemostat metalowy wyciągowy EV z ramką

  • Anemostat instaluje się na zakończeniach przewodów wentylacyjnych
  • Przeznaczony do montażu w suficie, ścianie lub bezpośrednio na kanale wentylacyjnym
  • Czoło malowane na kolor RAL 9016, kołnierz ze stali ocynkowanej
  • Łatwa i płynna regulacja natężenia przepływu powietrza dzięki obrotowemu talerzowi
91,73 zł

Produkt wykonany jest ze stali czarnej w gatunku DC01 wg normy 10130/07. Wkładka do kominów ceramicznych czarna 2 mm posiada zastosowanie w przewodach kominowych. System przyłączy kominowych może być zastosowany jako przyłącze do kotłów odprowadzających spaliny, których temperatura może krótkotrwale dochodzić do 1000°C. Elementy systemu są spawane laserowo pokryte farbą senotherm bezwonną, żaroodporną, łączone kielichowo. Urządzenia te są odporne na działanie wysokich temperatur spalin. Elementy systemu nie mogą stanowić samodzielnego komina.

Połączenia elementów powinny być uszczelniane za pomocą masy silikonowej - odpornej do temperatury 1200°C.

81,59 zł

Produkt wykonany jest ze stali czarnej w gatunku DC01 wg normy 10130/07. Kolano stałe 45°/90° czarne 2 mm posiada zastosowanie w przewodach kominowych. System przyłączy kominowych może być zastosowany jako przyłącze do kotłów odprowadzających spaliny, których temperatura może krótkotrwale dochodzić do 1000°C. Elementy systemu są spawane laserowo pokryte farbą senotherm bezwonną, żaroodporną, łączone kielichowo. Urządzenia te są odporne na działanie wysokich temperatur spalin. Elementy systemu nie mogą stanowić samodzielnego komina.

Połączenia elementów powinny być uszczelniane za pomocą masy silikonowej - odpornej do temperatury 1200°C.

95,75 zł
Ostatnie sztuki w magazynie

Produkt wykonany jest ze stali czarnej w gatunku DC01 wg normy 10130/07. Kolano stałe z rewizją 45°/90° czarne 2 mm posiada zastosowanie w przewodach kominowych. System przyłączy kominowych może być zastosowany jako przyłącze do kotłów odprowadzających spaliny, których temperatura może krótkotrwale dochodzić do 1000°C. Elementy systemu są spawane laserowo pokryte farbą senotherm bezwonną, żaroodporną, łączone kielichowo. Urządzenia te są odporne na działanie wysokich temperatur spalin. Elementy systemu nie mogą stanowić samodzielnego komina.

Połączenia elementów powinny być uszczelniane za pomocą masy silikonowej - odpornej do temperatury 1200°C.