Cynk żaroodporny 400 ml HANSA

Cynk żaroodporny 400 ml HANSA

Pokrycie powierzchni metalu substancją odporną na korozję jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów walki z rdzą. Cynk jest aktywnym chemicznie metalem, odpornym na działanie powietrza i wody. Metal pokryty jego warstwą staje się odporny na korozję.

42,94 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze

Cynk żaroodporny 400 ml HANSA

Hansa Cynk Spray tworzy szybko schnącą powłokę, która chroni stal i metale nieżelazne narażone na działanie agresywnych środowiskach korozyjnych. Zapewnia długotrwałą ochronę przed korozją i dorównuje galwanicznej metodzie cynkowania ogniowego.

Produkt Cynk Hansa może być używany również do ochrony nagrzewających się powierzchni metalowych, np. grille ogrodowe, dachy budynków itp. Nadaje się do każdego rodzaju metalu.

  • Pojemność:400 ml
  • Wytrzymałość temperaturowa: 300°C
  • Producent: HANSA
  • Czysty Cynk 97 %
  • Wydajność puszki około 3m²
  • Czas schnięcia 20-30 minut

Stosuję się w celu ochrony przeciwko korozji metalowych wyrobów. Wytwarza warstwę ochronną, która zapobiega przenikaniu czynników niszczących do powierzchni metalu.

HANSA
HA/ZN
Nowy produkt
4779022360336

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: