Kosz wiklinowy na drewno prosty

Kosz wiklinowy na drewno prosty jasny

Kosz wiklinowy owalny. Idealny do przechowywania drewna kominkowego, na piknik i na grzyby.

145,00 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze

KOSZ WIKLINOWY NA Drewno Kominkowe Jasny

Masz kominek lub piec? Z pewnością szukasz estetycznego sposobu na przechowywanie drewna. Metalowe kosze są bardzo popularne, ale zdecydowanie lepiej postawić na coś z duszą – na przykład na piękny kosz wykonany z wikliny. Tego rodzaju stojak jest nie tylko bardzo piękny, ale także wytrzymały i trwały. I, co równie istotne, ekologiczny. Wiklina to naturalny materiał, który nie stanowi obciążenia dla środowiska naturalnego!

 wymiary: 36 cm x 49 cm x 50 cm

 elegancki

 idealny do przechowywania drewna

 zabezpiecza drewno przed pleśnieniem i zawilgoceniem

 pojemny

 wytrzymały

 w naturalnym kolorze

Kosz na drewno – zastosowanie

Wiklinowy kosz to niezwykle estetyczna metoda przechowywania drewna. Przyda się zwłaszcza w przypadku posiadania kominka lub pieca opalanego drewnem.

Bez problemu pomieści odpowiednią ilość szczapek, aby zapewnić w pomieszczeniu komfort termiczny przez cały dzieńZabezpieczy także polana przed pleśnieniem i zawilgoceniem.

Co szczególnie ważne, wykonany z wikliny kosz jest bardzo trwały i wytrzymały. Odpowiednio użytkowany z pewnością posłuży Ci w dobrym stanie przez lata.

Szczegółowe informacje:

  • Kosz na drewno / Kosz wiklinowy
  • Kształt: prosty
  • Materiał: wiklina
  • Kolor: jasny
  • Wymiary:

– długość: 36 cm

– szerokość: 49 cm

– wysokość: 50 cm

– waga: 1,7 kg

Parkanex
K-WP
Nowy produkt
5905261041395

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.