Kosz na drewno CEPELIN

Kosz na drewno CEPELIN

Kosz na drewno do kominka CEPELIN.

350,00 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze

Kosz na drewno CEPELIN

Dzięki koszowi Cepelin nie tylko przechowasz drewno w estetyczny sposób, ale również wygodnie przetransportujesz je w pobliże kominka. Dzięki wyjątkowej barwie (patynowane złoto) i efektownym zdobieniem kosz z powodzeniem pełni funkcję ozdoby.

Elegancki – kosz postawiony w pobliżu kominka doda szyku pomieszczeniu

Kuty – a zatem wytrzymały i odporny. Z pewnością posłuży Ci przez wiele lat!

Pojemny – doskonały do przechowywania szczap drewna

Elegancki

Piękny kuty kosz w kolorze starzonego złota prezentuje się niezwykle efektownie. Postawiony obok kominka doda szyku wnętrzu. Z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym styl retro oraz vintage.

Pojemny

Kosz umożliwia przechowywanie dużej ilości drewna, dlatego ułatwia podtrzymywanie ognia. Dodatkowo został wyposażony w wygodną rączkę, dzięki której w komfortowy sposób przetransportujesz polana w pobliże kominka.

Specyfikacja

  • Kosz na drewno
  • Kolor: patynowane złoto
  • Wymiary: 47 cm x 30 cm, h = 54 cm
Parkanex
K-CE
Nowy produkt
9005249042348

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: