Kosz wiklinowy na drewno owalny

Kosz wiklinowy na drewno owalny jasny

Kosz wiklinowy owalny. Idealny do przechowywania drewna kominkowego, na piknik i na grzyby.

105,00 zł
Brutto
 Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

Kosz wiklinowy na drewno owalny

Dzięki koszowi nie tylko przechowasz drewno w estetyczny sposób, ale również wygodnie przetransportujesz je w pobliże kominka. Wykonany z wikliny jest niezwykle lekki i poręczny, a do tego bardzo trwały. Z pewnością posłuży Ci przez wiele lat.

Wiklinowy – a więc nie tylko piękny, ale także bardzo trwały

Lekki – umożliwia wygodne transportowanie polan

Pojemny – doskonały do przechowywania szczap drewna

Wiklinowy

Wiklina to nic nic innego jak pędy wierzby, które poddano specjalnej obróbce. Jest to materiał znany od starożytności i ceniony do dziś. Nic w tym dziwnego. Wykonane z wikliny przedmioty nie tylko wyróżniają się wyglądem, ale są także trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Ponadto bardzo łatwo utrzymać je w czystości, wystarczy co jakiś czas przecierać je wilgotną ściereczką.

Pojemny

Kosz umożliwia przechowywanie dużej ilości drewna, dlatego ułatwia podtrzymywanie ognia. Dodatkowo został wyposażony w wygodną rączkę, dzięki której w komfortowy sposób przetransportujesz polana w pobliże kominka.

Specyfikacja

  • Kosz na drewno
  • Materiał: wiklina
  • Kształt: owalny
  • Wymiary: 59 cm x 39 cm, h = 36 cm
Parkanex
K-WO
Nowy produkt
5905261041081

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.