Złączka-mufka do przewodu wentylacyjnego VM75

Złączka-mufka do przewodu wentylacyjnego VM75

Do łączenia rur VFG75 / VFB75 dostępne są złączki wykonane z materiału HDPE w kolorze czarnym.

Złączki zapewniają szybkie, trwałe i odporne na zerwanie połączenia rur.

Połączenie rur jest szczelne dzięki możliwości zastosowaniu uszczelek VU75.

7,10 zł
Brutto 2-3 dni robocze

Do łączenia rur VFG75 / VFB75 dostępne są złączki wykonane z materiału HDPE w kolorze czarnym. Złączki zapewniają szybkie, trwałe i odporne na zerwanie połączenia rur. Połączenie rur jest szczelne dzięki możliwości zastosowaniu uszczelek VU75.

Awenta
SK03/75
5904617458689

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.