Skrzynka rozprężna VPB125-2

Skrzynka rozprężna VPB125-2

Skrzynka rozprężna VPB 125-2 AWENTA PRO służy do połączenia dwóch elastycznych przewodów wentylacyjnych ze skrzynkami rozdzielczymi.

Dzięki możliwości doprowadzenia dwóch kanałów, zalecana jest do montażu anemostatów w pomieszczeniach wymagających zrównoważonej wentylacji przeznaczonych do pobytu dziennego lub sypialni.

65,31 zł
Brutto

Skrzynka rozprężna VPB 125-2 AWENTA PRO służy do połączenia dwóch elastycznych przewodów wentylacyjnych ze skrzynkami rozdzielczymi. Dzięki możliwości doprowadzenia dwóch kanałów, zalecana jest do montażu anemostatów w pomieszczeniach wymagających zrównoważonej wentylacji przeznaczonych do pobytu dziennego lub sypialni.

Skrzynki rozprężne AWENTA PRO, wykonane są z trwałego polietylenu HDPE z dodatkiem bakteriostatycznym Nano-Silver. Solidna konstrukcja daje gwarancję bezawaryjności na długie lata a dzięki zastosowaniu dodatku bakteriostatycznego produkt uzyskał aktywność bakteriobójczą na bardzo wysokim poziomie. Konstrukcja skrzynki rozprężnej umożliwia jej zamontowanie na różnych powierzchniach i w różnych płaszczyznach. Mufy przyłączeniowe Ø75 mm wyposażone są w uszczelkę oraz specjalne zabezpieczenie podłączonych rur, co w efekcie zapewnia szczelność całego układu w wysokiej klasie D. Montaż skrzynki ułatwiają uchwyty posiadające regulację wysokości osadzenia dostosowujące się do miejsca montażu. Gwarantują one szybkie i proste zamontowanie skrzynek rozprężnych w instalacji. Skrzynka pozwala na podłączenie maksymalnie dwóch przewodów wentylacyjnych Ø75 mm do anemostatu nawiewnego lub wywiewnego. Montaż możliwy na podłodze / ścianie / sufi cie: beton, karton gips.

Awenta
VPB125-2
5905033305342

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.