Skrzynka rozdzielcza VCB200-16 fi 200-16x75

Skrzynka rozdzielcza VCB200-16 fi 200-16x75

Skrzynka rozdzielcza Awenta PRO VCB200-16 umożliwia podłączenie do 16 kanałów wentylacyjnych Ø75 mm.

Kanały nieużywane mogą zostać zamknięte dołączonymi do zestawu zaślepkami.

Skrzynka występuje z przyłączem do centrali o średnicy Ø200 mm.

547,97 zł
Brutto

Skrzynka rozdzielcza Awenta PRO VCB200-16 umożliwia podłączenie do 16 kanałów wentylacyjnych Ø75 mm. Kanały nieużywane mogą zostać zamknięte dołączonymi do zestawu zaślepkami. Skrzynka występuje z przyłączem do centrali o średnicy Ø200 mm.

Skrzynki AWENTA PRO to przemyślana konstrukcja zapewniające użytkowanie na długie lata. Dzięki swojej budowie i zastosowaniu wysokiej jakości tworzyw sztucznych oraz dodatków bakteriobójczych sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Gama dostępnych skrzynek rozdzielczych została starannie zaplanowana co pozwoli na ich wykorzystanie w większość typowych instalacji wentylacji mechanicznej.

Awenta
VCB200-16
5905033305335

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: