Skrzynka rozdzielcza VCB200-8 fi 200-8x75

Skrzynka rozdzielcza VCB200-8 fi 200-8x75

Skrzynka rozdzielcza VCB AWENTA PRO służy do rozprowadzenia powietrza nawiewanego lub zebrania powietrza zużytego z pomieszczeń podłączonych do systemu rekuperacji i jest bezpośrednio podłączona do centrali wentylacyjnej.

254,61 zł
Brutto

Skrzynka rozdzielcza VCB AWENTA PRO służy do rozprowadzenia powietrza nawiewanego lub zebrania powietrza zużytego z pomieszczeń podłączonych do systemu rekuperacji i jest bezpośrednio podłączona do centrali wentylacyjnej.

Skrzynki rozdzielcze AWENTA PRO, wykonane są z polipropylenu modyfi kowanego z dodatkiem bakteriostatycznym Nano-Silver. Solidna konstrukcja wyposażona w system uszczelek daje gwarancję szczelności i bezawaryjności na długie lata. Zastosowanie dodatku bakteriostatycznego pozwoliło uzyskać aktywność bakteriobójczą na bardzo wysokim poziomie.

Skrzynki rozdzielcze VCB występują w różnych wariantach przyłączeniowych umożliwiając podłączenie nawet 16 przewodów wentylacyjnych Ø75 mm. Wszystkie skrzynki VCB posiadają w zestawie uszczelki montażowe umożliwiające szczelne połączenie mufy i kanału wentylacyjnego. Integralną częścią każdej skrzynki jest jej system montażu,do którego służą specjalne regulowane uchwyty montażowe.

Awenta
VCB200-8
5905033305304

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.