Rękawice kominkowe żaroodporne

Rękawice kominkowe żaroodporne

Obawiasz się poparzenia? Wykonane ze specjalnej odpornej na wysokie temperatury skóry, rękawice ułatwią Ci obsługę kominka i grilla. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i nie ryzykuj poważnym uszkodzeniem dłoni i palców! Rękawice kominkowe to doskonałe zabezpieczenie przed płomieniami oraz żarem.

30,00 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze

Rękawice kominkowe

Obawiasz się poparzenia? Wykonane ze specjalnej odpornej na wysokie temperatury skóry, rękawice ułatwią Ci obsługę kominka i grilla. Zadbaj o swoje bezpieczeństwo i nie ryzykuj poważnym uszkodzeniem dłoni i palców! Rękawice kominkowe to doskonałe zabezpieczenie przed płomieniami oraz żarem.

Żaroodporne –  chronią dłonie przed poparzeniem

Wykonane ze skóry – charakteryzują się dużą odpornością i wytrzymałością

Długie – zabezpieczają nie tylko palce i dłonie, ale także nadgarstki

Umożliwiają bezpieczny kontakt z wysokimi temperaturami!

Żaroodporne

Przyłożenie dłoni nawet na najkrótszy czas do rozgrzanej powierzchni może skutkować poparzeniem. Dzieje się tak, ponieważ skóra naszych rąk jest niezwykle wrażliwa na wysokie temperatury i łatwo ulega uszkodzeniom. Aby zabezpieczyć ją podczas kontaktu z żarem, warto zaopatrzyć się w specjalne rękawice, które zniwelują ryzyko poparzenia.

Zastosowanie

Rękawice skutecznie chronią dłonie przed szkodliwym oddziaływaniem wysokich temperatur. Doskonale sprawdzą się podczas obsługi m.in.:

  • kominka
  • pieca
  • grilla
  • pieca chlebowego
  • piekarnika

Specyfikacja

  • Rękawice kominkowe
  • Długość: 35 cm
Prowent
R-KOM
Nowy produkt
5904922511239

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.