Nawietrzak podokienny regulowany 103mm z kratką kwadratową, biały

Nawietrzak podokienny regulowany 103mm z kratką kwadratową, biały

114,02 zł
Brutto Czas dostawy: 14 dni roboczych

Nawiewniki służą do zapewnienia stałego napływu świeżego powietrza do pomieszczeń. W przeciwieństwie do tradycyjnego wietrzenia za pomocą otwierania okien nawiewniki zabezpieczają przed wniknięciem kurzu i innych zanieczyszczeń, hałasem z zewnątrz oraz eliminują utratę ciepła, redukując tym samym wydatki na ogrzewanie. Zapewniają bezpieczne wentylowanie nawet podczas dłuższej nieobecności w mieszkaniu. Zalecane do instalowania w murach zewnętrznych budynków, biur, domków weekendowych itp., w pobliżu okna lub tuż nad nim.Specjalnie opracowana konstrukcja kratki wewnętrznej z możliwością regulacji przepływu powietrza gwarantuje subtelny nawiew i dystrybucję powietrza bez ryzyka podmuchów. Delikatne mieszanie się ciepłego i zimnego powietrza w sezonie zimowym zapobiega skraplaniu się nadmiaru wilgoci i zapewnia przyjazny klimat wewnątrz pomieszczenia.

PS101WH
Nowy produkt
4824032007655

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.