Kosz na drewno JOLA

Kosz na drewno JOLA

Kosz na drewno wykonany z sztucznej skóry w kolorze czarnym. Wyposażony w chwyty boczne o regularnym wykończeniu. Kosz wzmocniony, odporny na zniszczenia, niezwykle trwały. Idealnie sprawdzi się do przenoszenia szczap drewna oraz składowania ich przy kominku.

164,00 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze

▶️Kosz na drewno do kominka JOLA skórzany czarny◀️

Skórzany kosz na drewno JOLA to elegancki praktyczny sposób przechowywania drewna opałowego przy kominku. Wykonany jest z wysokiej jakości skóry ekologicznej, która nie tylko nadaje mu wyrafinowanego wyglądu, ale także zapewnia trwałość wytrzymałość.

KOSZ NA DREWNO DO KOMINKA JOLA POJEMNIK NA DRZEWO WĘGIEL SKÓRZANY OKRĄGŁY Kod producenta Kosz na drewno JOLA

☑️Zalety produktu:

✔️Funkcjonalność - dzięki solidnej konstrukcji, kosz jest idealny do przechowywania drewna opałowego, zapewniając jego porządek i łatwy dostęp.

✔️Trwałość - kosz wykonany jest z wysokiej jakości skóry ekologicznej, co sprawia, że jest trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne.

✔️Estetyka - elegancki wygląd sprawia, że jest stylowym dodatkiem do wnętrza, dodając nutę klasy i wyrafinowania do pomieszczenia, w którym jest umieszczony.

✔️Łatwy w przenoszeniu - uchwyty ułatwiają transportowanie drewna z miejsca składowania do kominka lub pieca, co jest wygodne i praktyczne.

✔️Wielofunkcyjność - może być wykorzystywany do przechowywania innych przedmiotów, np.: ubrań, książek, zabawek.

✔️Idealny pomysł na prezent!

☑️Kosz wykonany jest z wysokiej jakości skóry ekologicznej, co sprawia, że jest trwały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Nie odkształca się nawet pod wpływem ciężaru drewna.

Posiada estetyczne wykończenie białymi nićmi.

KOSZ NA DREWNO DO KOMINKA JOLA POJEMNIK NA DRZEWO WĘGIEL SKÓRZANY OKRĄGŁY EAN (GTIN) 5901157015655
KOSZ NA DREWNO DO KOMINKA JOLA POJEMNIK NA DRZEWO WĘGIEL SKÓRZANY OKRĄGŁY Marka inna

☑️Walory estetyczne i użytkowe kosza sprawiają, że jest to idealna propozycja na prezent❗️

KOSZ NA DREWNO DO KOMINKA JOLA POJEMNIK NA DRZEWO WĘGIEL SKÓRZANY OKRĄGŁY
K-JOLA
Nowy produkt
5901157015655

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.