Wyrzutnia - czerpnia chromoniklowa fi160 - VOK160

Wyrzutnia - czerpnia chromoniklowa fi160 - VOK160

Element wykonany ze stali nierdzewnej może być stosowany jako czerpnia lub wyrzutnia.

Siatka ze stali nierdzewnej zabezpiecza przed dostawaniem się do układu drobnych gryzoni oraz większych owadów.

Okapnik ogranicza przenikanie opadów atmosferycznych do układu wentylacji, a w przypadku zastosowania jako wyrzutnia ogranicza ewentualny wypływ kondensatu po elewacji.

Wydłużony króciec ułatwia montaż w murze, natomiast szeroki kołnierz podnosi estetykę wyglądu na elewacji.

Element łatwy i szybki w montażu. 

179,00 zł
Brutto

Element wykonany ze stali nierdzewnej może być stosowany jako czerpnia lub wyrzutnia. Siatka ze stali nierdzewnej zabezpiecza przed dostawaniem się do układu drobnych gryzoni oraz większych owadów. Okapnik ogranicza przenikanie opadów atmosferycznych do układu wentylacji, a w przypadku zastosowania jako wyrzutnia ogranicza ewentualny wypływ kondensatu po elewacji. Wydłużony króciec ułatwia montaż w murze, natomiast szeroki kołnierz podnosi estetykę wyglądu na elewacji. Element łatwy i szybki w montażu. 

Awenta
VOK160

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.