Nagrzewnica wstępna z modułem sterującym do centrali Euros415 VGER415

Nagrzewnica wstępna z modułem sterującym do centrali Euros415 VGER415

Nagrzewnica wstępna z modułem sterującym to element dodatkowy centrali.

Gdy temperatura na zewnątrz spada poniżej 0°C, grzałka podgrzewa nawiewane powietrze zapobiegając za mrożeniu wymiennika i nieprawidłowemu działaniu urządzenia. 

408,36 zł
Brutto

Nagrzewnica wstępna z modułem sterującym to element dodatkowy centrali. Gdy temperatura na zewnątrz spada poniżej 0°C, grzałka podgrzewa nawiewane powietrze zapobiegając za mrożeniu wymiennika i nieprawidłowemu działaniu urządzenia. Grzałka zostaje załączona przez sterownik w bezpiecznym momencie na podstawie odczytów z czujników umieszczonych wewnątrz urządzenia, zaś moduł sterujący określa optymalny czas pracy nagrzewnicy i tym samym ogranicza zużycie energii. Takie rozwiązanie pozwala na szybkie nagrzewanie i możliwość utrzymywania stałej temperatury nawet przy dużej zmienności przepływu powietrza. Charakterystyczną cechą jest funkcja samoregulacji oraz bardzo duża żywotność nagrzewnicy.

  • Napięcie robocze: 230 V AC
  • Moc znamionowa: 2 000 W
  • Prąd maksymalny: 11,8 A
  • Wytrzymałość elektr.: 1 800 VAC/10mA/s
  • Zgodność z normą: EN 60335-1
Awenta
VGER415

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.