Preparat do czyszczenia szyb kominkowych HANSA - Atomizer

Preparat do czyszczenia szyb kominkowych HANSA - Atomizer

Specjalny preparat do czyszczenia szyb kominkowych HANSA, rozpylony na zabrudzone spalenizną szkło, przenika aż do jej powierzchni.

25,76 zł
Brutto Czas dostawy: 48 godzin

local_shipping Ten produkt kupisz z Darmową Dostawą.

Aktywne składniki w ciągu kilku minut rozmiękczają nalot ze spalenizny oddzielając go od powierzchni szkła. Efektywnie czyszczą spaleniznę ze szklanych powierzchni i odtłuszczają je. Środki nie zawierają szlifujących komponentów, dlatego też nie rysują szkła.

Instrukcją użycia:

Równomiernie rozpyl aerozol (nie spływa) na wychłodzoną, wewnętrzną powierzchnię drzwiczek kominkowych. Pozwól, aby preparat wsiąkł w osad. Wyczyść szybę ściereczką lub gąbką. Dla osiągnięcia najlepszych efektów czyszczenia, zaleca się używanie preparatów razem z gąbką do czyszczenia szyb kominkowych HANSA.

HANSA
HA/PDC-1-0,5
Nowy produkt
13 Przedmioty
4779022360152
Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221) Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok Sp. j. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok Sp. j. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską. Koszt dostawy wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.