Elastyczne przedłużki uniwersalnej szczotki do czyszczenia komina HANSA 1 m

Elastyczne przedłużki uniwersalnej szczotki do czyszczenia komina HANSA

Elastyczne przedłużki uniwersalnej szczotki do czyszczenia komina HANSA.

20,57 zł
Brutto Czas dostawy: 48 godzin

local_shipping Ten produkt kupisz z Darmową Dostawą.

Elastyczne przedłużki uniwersalnej szczotki do czyszczenia komina HANSA  - trzonki, łatwo łączące się ze sobą za pomocą połączenia gwintowanego M12. Pozwalają na wyczyszczenie nie tylko kominów o różnym kształcie i średnicy, ale również różnej długości. Przedłużki są na tyle elastyczne, że szczotkę można przecisnąć przez otwór kominowy, znajdujący się w najbardziej niewygodnym miejscu. Zachowują elastyczność w niskich temperaturach (do -20°C). Dzięki temu szczotką można w prosty sposób manewrować wewnątrz komina. Szczotkę należy dokupić oddzielnie. Dostępna jest ona na dole tej strony.

Przedłużki szczotki Hansa

HANSA
4779022360831
Nowy produkt
824 Przedmioty
4779022360831
Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221) Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok Sp. j. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok Sp. j. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską. Koszt dostawy wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.