Elastyczne przedłużki uniwersalnej szczotki do czyszczenia komina HANSA 1 m

Elastyczne przedłużki uniwersalnej szczotki do czyszczenia komina HANSA

Elastyczne przedłużki uniwersalnej szczotki do czyszczenia komina HANSA.

20,35 zł
Brutto Czas dostawy: 48 godzin

local_shipping Ten produkt kupisz z Darmową Dostawą.

Elastyczne przedłużki uniwersalnej szczotki do czyszczenia komina HANSA  - trzonki, łatwo łączące się ze sobą za pomocą połączenia gwintowanego M12. Pozwalają na wyczyszczenie nie tylko kominów o różnym kształcie i średnicy, ale również różnej długości. Przedłużki są na tyle elastyczne, że szczotkę można przecisnąć przez otwór kominowy, znajdujący się w najbardziej niewygodnym miejscu. Zachowują elastyczność w niskich temperaturach (do -20°C). Dzięki temu szczotką można w prosty sposób manewrować wewnątrz komina. Szczotkę należy dokupić oddzielnie. Dostępna jest ona na dole tej strony.

Przedłużki szczotki Hansa

HANSA
HA/EPDS/1
Nowy produkt
3952 Przedmioty
4779022360831
Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221) Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok Sp. j. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok Sp. j. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską. Koszt dostawy wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.