Moduł Z-Wave UZW Module FireAngel

Moduł FireAngel Z-Wave / Zigbee

Moduł służy do integracji z systemami inteligentnego domu w oparciu o system Z-Wave.

129,26 zł Protokół radiowy Z-Wave
129,26 zł Protokół radiowy Zigbee
129,26 zł
Brutto Czas dostawy: 14 dni roboczych

Moduł ten jest niezbędnym elementem tworzącym sieć czujników bezpieczeństwa. Pozwala łączyć czujniki bezprzewodowo. W razie ryzyka wykrytego przez jeden z czujników uruchamia alarm na wszystkie jednocześnie. Współpracuje z czujnikami dymu ST-630, czadu NM-CO-10X i ciepła HT-630. Zasilanie poprzez litową baterię 1xCR2 (w zestawie). 2 lata gwarancji.

Fireangel
UZW-MODULE
Nowy produkt

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221) Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok Sp. j. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok Sp. j. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 40 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.