Zestaw narzędzi kominkowych REYKJAVIK 4w1

Zestaw narzędzi kominkowych REYKJAVIK 4w1

Metalowy zestaw kominkowy REYKJAVIK 4 elementy. Wszystkie elementy wykonane z wysokiej jakości stali. W skład zestawu wchodzi: stojak, szufelka, zmiotka, pogrzebacz.

145,00 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze

Metalowy zestaw kominkowy REYKJAVIK 4 elementy

ZESTAW KOMINKOWY REYKJAVIK 4W1 NARZĘDZIA AKCESORIA DO KOMINKA POGRZEBACZ EAN (GTIN) 5905261043818

Zalety:

Wszystkie elementy wykonane z wysokiej jakości stali - odporny na urazy mechaniczne i korozję

✅ 4 elementy – zawiera niezbędne akcesoria do czyszczenia kominka

✅ Elegancki design – prosta forma idealnie wkomponuje się w większość pomieszczeń

Solidna konstrukcja - posłuży przez wiele lat

Doskonały pomysł na prezent dla posiadaczy kominków❗️

Zestaw narzędzi kominkowych to niezbędny produkt dla właścicieli kominków pieców. Pozwala utrzymać kominek w doskonałej kondycji oraz umożliwia bezpieczne efektywne korzystanie z niego. Jest nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale także może stanowić dekoracyjny element wyposażenia wnętrza. Dzięki niemu można zachować kominek w idealnym stanie i cieszyć się przytulnymi wieczorami przy kominku w wygodny sposób.

W skład zestawu wchodzi:

➡️Stojak - pomaga w przechowywaniu i organizacji pozostałych narzędzi z zestawu. Jego zamknięta budowa sprawia, że zabrudzenia pozostałe na narzędziach wpadają do środka, nie brudząc przy tym otoczenia

➡️Szufelka - do zbierania popiołu i resztek spaleniska z kominka. Jej solidna konstrukcja oraz wygodna rączka umożliwiają skuteczne sprzątanie, nie pozostawiając żadnych zabrudzeń

➡️Zmiotka - do skutecznego zbierania drobnych zabrudzeń, pyłu i resztek drewna. Dzięki jej wyprofilowanym włosiom, można w łatwy sposób oczyścić palenisko bez uszkodzenia powierzchni

➡️Pogrzebacz - do precyzyjnego przekładania opału podczas rozpalania ognia lub podczas użytkowania kominka. Ma wygodną rączkę i solidne wykończenie, co ułatwia jego obsługę

ZESTAW KOMINKOWY REYKJAVIK 4W1 NARZĘDZIA AKCESORIA DO KOMINKA POGRZEBACZ Kod producenta Zestaw kominkowy REYKJAVIK 4w1

☑️Serwitor kominkowy to również estetyczny dodatek do dekoracji wnętrza. Jego elegancki design i solidne wykonanie doskonale komponują się z wieloma stylami wnętrz, dodając im charakteru i uroku.

☑️Jego staranne wykończenie może przyciągać uwagę i stanowić piękny akcent w otoczeniu kominka.

Specyfikacja:

  • Marka: Garden Party
  • Kolor: czarny ze srebrnymi elementami
  • Materiał: wysokiej jakości stal malowana na czarno
  • Wysokość: 54 cm
  • Szerokość: 22 cm
  • Głębokość: 22 cm
ZESTAW KOMINKOWY REYKJAVIK 4W1 NARZĘDZIA AKCESORIA DO KOMINKA POGRZEBACZ Marka inna
FT007B
Nowy produkt
5905261043818

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.