Zestaw narzędzi kominkowych HELSINKI

Zestaw narzędzi kominkowych HELSINKI 4w1

Metalowy zestaw kominkowy HELSINKI 4 elementy. Wszystkie elementy wykonane z wysokiej jakości stali. W skład zestawu wchodzi: stojak, szufelka, zmiotka, pogrzebacz.

85,00 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze

Metalowy zestaw kominkowy HELSINKI 4 elementy

Wszystkie elementy wykonane z wysokiej jakości stali - odporny na urazy mechaniczne i korozję

✅ 4 elementy – zawiera niezbędne akcesoria do czyszczenia kominka

✅ Elegancki design – prosta forma idealnie wkomponuje się w większość pomieszczeń

Solidna konstrukcja - posłuży przez wiele lat

Doskonały pomysł na prezent dla posiadaczy kominków❗️

Zestaw narzędzi kominkowych to niezbędny produkt dla właścicieli kominków pieców. Pozwala utrzymać kominek w doskonałej kondycji oraz umożliwia bezpieczne efektywne korzystanie z niego. Jest nie tylko praktycznym rozwiązaniem, ale także może stanowić dekoracyjny element wyposażenia wnętrza. Dzięki niemu można zachować kominek w idealnym stanie i cieszyć się przytulnymi wieczorami przy kominku w wygodny sposób.

W skład zestawu wchodzi:

➡️Stojak - pomaga w przechowywaniu i organizacji pozostałych narzędzi z zestawu.  Wbudowany uchwyt pozwala na wygodne przeniesienie zestawu w dowolne miejsce

➡️Szufelka - do zbierania popiołu i resztek spaleniska z kominka. Jej solidna konstrukcja oraz wygodna rączka umożliwiają skuteczne sprzątanie, nie pozostawiając żadnych zabrudzeń

➡️Zmiotka - do skutecznego zbierania drobnych zabrudzeń, pyłu i resztek drewna. Dzięki jej wyprofilowanym włosiom, można w łatwy sposób oczyścić palenisko bez uszkodzenia powierzchni

➡️Pogrzebacz - do precyzyjnego przekładania opału podczas rozpalania ognia lub podczas użytkowania kominka. Ma wygodną rączkę i solidne wykończenie, co ułatwia jego obsługę

ZESTAW KOMINKOWY HELSINKI 4W1 NARZĘDZIA AKCESORIA DO KOMINKA POGRZEBACZ Kod producenta Zestaw kominkowy HELSINKI 4w1
ZESTAW KOMINKOWY HELSINKI 4W1 NARZĘDZIA AKCESORIA DO KOMINKA POGRZEBACZ Marka inna

☑️Serwitor kominkowy to również estetyczny dodatek do dekoracji wnętrza. Jego elegancki design i solidne wykonanie doskonale komponują się z wieloma stylami wnętrz, dodając im charakteru i uroku.

☑️Jego staranne wykończenie może przyciągać uwagę i stanowić piękny akcent w otoczeniu kominka.

Specyfikacja:

  • Marka: Garden Party
  • Kolor: czarny
  • Materiał: wysokiej jakości stal
  • Wysokość: 62 cm
  • Szerokość: 18 cm
  • Głębokość: 18 cm
ZESTAW KOMINKOWY HELSINKI 4W1 NARZĘDZIA AKCESORIA DO KOMINKA POGRZEBACZ Stan opakowania oryginalne
FT52B
Nowy produkt
5905261043801

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.