TAJFUN Adapter do wiertarki

TAJFUN Adapter do wiertarki

Wysokiej jakości przejściówka do wiertarki, która stworzona została z myślą o zestawie do mechanicznego czyszczenia komina „Tajfun”. 

22,40 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze

ADAPTER PRZEJŚCIÓWKA DO CZYSZCZENIA KOMINA

Wysokiej jakości adapter do wiertarki, który stworzony został z myślą o zestawie do mechanicznego czyszczenia komina „Tajfun”. Bez niego, samodzielne wyczyszczenie komina będzie utrudnione lub niemożliwe, gdyż nie każda wiertarka posiada odpowiedni otwór, do którego zestaw czyszczący Tajfun będzie pasował.

  • Zatrzask ze specjalnym wyfrezowaniem na środku ułatwia rozpinanie przedłużek.

  • Ostre krawędzie zatrzasku zapobiegają z kolei rozpinaniu podłączonych przedłużek wewnątrz przewodu kominowego.

  • Adapter służy jako przejściówka, którą podłącza się z jednej strony do wiertarki, a z drugiej do zestawu do czyszczenia komina Tajfun.

Tajfun
TAJFUN/ADAPTER
Nowy produkt

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

Zobacz także