Kubełek na węgiel OSLO

Kubeł na węgiel drewno popiół OSLO

Kubeł może znaleźć zastosowanie jako pojemnik na węgiel, popiół, pellet, czy drewno kominkowe. Wykonany z metalu malowanego na czarny kolor. Wyposażony w rączkę ułatwiającą przenoszenie z miejsca na miejsce. Z uwagi na swój bardzo interesujący design z powodzeniem może pełnić funkcję ozdobną każdego wnętrza.

159,00 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze

Parametry techniczne:

  • wysokość przód ok. 13,5 cm
  • wysokość tył ok. 21 cm
  • otwór: długość ok. 21 cm
  • szerokość ok. 21 cm
  • materiał: metal malowany na czarny kolor
T06B
Nowy produkt
5905261043825

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.