Den Braven Silikon wysokotemperaturowy 300*C

Den Braven Silikon wysokotemperaturowy 300*C

Den Braven Gasket to jednoskładnikowy, trwale elastyczny silikonowy kit uszczelniający z octowym systemem utwardzania.

55,00 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze

Den Braven Gasket to jednoskładnikowy, trwale elastyczny silikonowy kit uszczelniający z octowym systemem utwardzania. Idealnie nadaje się do uszczelniania połączeń wystawionych na działanie wysokiej temperatury do + 300°C.  Ze względu swoją chemoodporność może być stosowany zarówno w budownictwie, transporcie, przemyśle, jak i w motoryzacji.

Dobrze przyczepny do powierzchni gładkich i porowatych – takich jak: ceramika, stal emaliowana, metale i ich stopy
Odporny na działanie czynników zewnętrznych – promieniowanie UV, wodę i sól
Odporny na oddziaływanie wielu czynników chemicznych – benzyny, kwasów, tłuszczy, olejów, paliw, cieczy hydraulicznych, smarów, spalin, płynów mrozoodpornych i płynów chłodzących
Trwale elastyczny w pełnym zakresie temperaturowymmimo to nie pęka i nie spływa

CH0207
8711595061599

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.