Uszczelniacz żaroodporny Fire Sealant Den Braven 1200°C

Uszczelniacz żaroodporny Fire Sealant Den Braven 1200°C

Żaroodporny uszczelniacz do zastosowań wewnętrznych.

35,99 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze

Uszczelniacz żaroodporny Fire Sealant Den Braven

Żaroodporny uszczelniacz do zastosowań wewnętrznych (Może być używany również na zewnątrz w miejscach pod zadaszeniem); dobrze przyczepny, jest łatwy w zastosowaniu bez względu na kształt i rodzaj powierzchni. Idealnie nadaje się do miejsc narażonych na bezpośredni kontakt z ogniem: kominów, pieców, palenisk, grillów, kotłów itp. Utwardza się pod wpływem odparowania wody. Co ważne, po utwardzeniu nie kruszy się i nie pęka. To jeden najlepszych produktów w swojej klasie!

Dobrze przyczepny do porowatych podłoży
Nie zawiera azbestu
Wytrzymuje temperaturę do +1200°C.
Łatwy w zastosowaniu bez względu na kształt powierzchni
Nie kruszy się i nie pęka w statycznych połączeniach

CH0206
8711595061667

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.