Czyścik do żeliwa 12,5cm

CZYŚCIK STALOWY MYJKA DO ŻELIWA KOCIOŁKÓW PATELNI ŻELIWNYCH KOLCZUGA 12,5cm

CZYŚCIK STALOWY MYJKA DO ŻELIWA KOCIOŁKÓW PATELNI ŻELIWNYCH KOLCZUGA 12,5cm

19,00 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze

⭐ Czyścik do kociołków i patelni żeliwnych 12,5 x 12,5 cm ⭐

CZYŚCIK STALOWY MYJKA DO ŻELIWA KOCIOŁKÓW PATELNI ŻELIWNYCH KOLCZUGA 12,5cm EAN (GTIN) 5905261046154

Czyścik kolczuga to rodzaj szczotki do czyszczenia, wykonany z połączonych ze sobą pierścieni metalowych, przypominających pancerz. Jest to narzędzie o elastycznej strukturze, co pozwala mu doskonale dostosować się do kształtu i powierzchni garnków i patelni.

CZYŚCIK STALOWY MYJKA DO ŻELIWA KOCIOŁKÓW PATELNI ŻELIWNYCH KOLCZUGA 12,5cm Kod producenta Czyścik do żeliwa

➡️ Zalety:

✅ Skuteczność: Czyścik stalowy jest bardzo skutecznym narzędziem do usuwania resztek jedzenia, zanieczyszczeń i tłuszczu z powierzchni żeliwnych naczyń.

✅ Bezpieczeństwo dla powłoki: W przeciwieństwie do niektórych gąbek czy szczotek z tworzyw sztucznych jest delikatniejszy dla powierzchni żeliwa emaliowanego lub sezonowanego. Nie powoduje zarysowań ani uszkodzeń warstwy powierzchniowej.

✅ Łatwość czyszczenia: Sam czyścik jest łatwy do czyszczenia. Po użyciu można go umyć pod bieżącą wodą, a także wrzucić do zmywarki.

✅ Trwałość: Solidnie wykonany, co przekłada się na trwałość. Mogą służyć przez długi czas, co czyni je ekonomicznym wyborem.

✅ Uniwersalność: Czyściki są zazwyczaj kompatybilne z różnymi rodzajami naczyń żeliwnych, niezależnie od ich kształtu czy wielkości.

✅ Brak użycia detergentów: Często można go używać bez konieczności stosowania detergentów.

✅ Ochrona warstwy sezonowania: Dla garnków i patelni żeliwnych sezonowanych, czyścik może pomóc w zachowaniu warstwy sezonowania, co przekłada się na lepsze właściwości antyadhezyjne i trwałość naczynia.

CZYŚCIK STALOWY MYJKA DO ŻELIWA KOCIOŁKÓW PATELNI ŻELIWNYCH KOLCZUGA 12,5cm Rodzaj inny rodzaj

➡️ DOSKONALE SPRAWDZI SIĘ DO CZYSZCZENIA KOCIOŁKÓW I PATELNI ŻELIWNYCH DOSTĘPNYCH W NASZEJ OFERCIE!

CZYŚCIK STALOWY MYJKA DO ŻELIWA KOCIOŁKÓW PATELNI ŻELIWNYCH KOLCZUGA 12,5cm Marka inna
CZYŚCIK STALOWY MYJKA DO ŻELIWA KOCIOŁKÓW PATELNI ŻELIWNYCH KOLCZUGA 12,5cm Średnica 12 cm
PC125
Nowy produkt
5905261044662

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.