Uszczelka ceramiczna do kolana 2 szt.

Uszczelka ceramiczna do kolan czarnych DARCO

Uszczelka ceramiczna do kolan czarnych to jeden z elementów systemu przeznaczonego do budowy przyłączy kominowych do kominków i kotłów na paliwa stałe pracujących bez kondensacji.

W komplecie znajdują się 2 szt.

20,15 zł
Brutto Czas dostawy: 48 godzin

local_shipping Ten produkt kupisz z Darmową Dostawą.

Uszczelka ceramiczna do kolan czarnych to jeden z elementów systemu przeznaczonego do budowy przyłączy kominowych do kominków i kotłów na paliwa stałe pracujących bez kondensacji. Umieszczona pod dekielkiem wyczystki kolana odprowadzającego spaliny zabezpiecza system przed wydostawaniem się szkodliwych substancji powstających wskutek spalania paliw stałych.

W komplecie znajdują się 2 szt.

DARCO
USZCZ-CER
Nowy produkt
28 Przedmioty
5907587902282
Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221) Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok Sp. j. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok Sp. j. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską. Koszt dostawy wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: