Drzwiczki wyczystne nierdzewne 140x210

Drzwiczki wyczystne nierdzewne 140x210

Drzwiczki rewizyjne (zwane także wyczystkami) nie tylko maskują wszelkie otwory w ścianach, ale także zapewniają komfortowy dostęp do tzw. elementów rewizyjnych (w tym do komina).

Wykonane z trwałego materiału wysokiej jakości (epoksydowanej blachy stalowej) charakteryzują się dużą wytrzymałością i estetyką.

39,67 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze

Drzwiczki Rewizyjne Wyczystki nierdzewne 140x140

Drzwiczki rewizyjne (zwane także wyczystkami) nie tylko maskują wszelkie otwory w ścianach, ale także zapewniają komfortowy dostęp do tzw. elementów rewizyjnych (w tym do komina). Wykonane z trwałego materiału wysokiej jakości (epoksydowanej blachy stalowej) charakteryzują się dużą wytrzymałością i estetyką.

 estetyczne maskowanie otworów rewizyjnych

 wytrzymałe i odporne na korozję

 bardzo żywotne

 łatwe w montażu (posiadają wkład zaślepiający)

 wyposażone w wygodną zasuwę

Prowent
DW14x21n
Nowy produkt
5905261041630

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.