Farba HTP 800 czarna HTP 800 BLACK LAKIER TERMICZNY CZARNY 400 ML

Farba HTP 800 czarna HTP 800 BLACK LAKIER TERMICZNY CZARNY 400 ML

Szybkoschnąca farba na bazie silikonowej, stosowana do lakierowania elementów narażonych na działanie wysokich temperatur. 

27,89 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze

Odporna na działanie środków chemicznych, warunków atmosferycznych i benzyny. Innowacyjna silikonowa formuła sprawia, że produkt schnie szybciej i jest termoutwardzalny. Farba o uniwersalnym czarnym kolorze. Tworzy trwałą powłokę odporną na temperaturę do 800°C.

CECHY SZCZEGÓLNE

• czarna farba żaroodporna do temperatury 800°C

• termoutwardzalna, szybkoschnąca farba na bazie silikonowej

• tworzy trwałą, solidną powłokę, odporną na warunki atmosferyczne

ZASTOSOWANIE

• stosowana jest do lakierowania elementów narażonych na działanie wysokich temperatur

SPOSÓB UŻYCIA

Podłoże oczyścić, osuszyć oraz odtłuścić. Przed użyciem dobrze wstrząsnąć pojemnikiem przez ok. 1 min. Nakładać z odległości ok. 30 cm.

ecochem001
Nowy produkt

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: