TORNADO PRO zestaw do czyszczenia komina 6 mb TORNADO PRO HANSA

TORNADO PRO zestaw do czyszczenia komina 6 mb TORNADO PRO HANSA

Zestaw zawiera:- 1szt. szczotka do komina z nylonowymi włosami średnica 45cm.- 6 szt. elastyczne przedłużki 1mb- 1szt. adapter do wiertarki_ - 1 szt. torba.

1 176,86 zł
Brutto Czas dostawy: 14 dni roboczych

Zestaw do czyszczenia komina 6mb TORNADO PRO Hansa

Zestaw do profesjonalnego czyszczenia komina z sadzy. Szczotka obrotowa TORNADO PRO działa poprzez podłączenie prętów do dowolnej wiertarki elektrycznej. Po podłączeniu do wiertarki szczotka może obracać się od kilku tysięcy obrotów na minutę (w zależności od mocy wiertła).

✅TORNADO PRO umożliwia czyszczenie komina od góry lub od dołu, wystarczy włożyć szczotkę do komina i włączyć zasilanie. Nadaje się do czyszczenia komina o dowolnej szerokości i kształcie (okrągłego, owalnego, prostokątnego).

Nadaje się do czyszczenia osadów sadzy szklistej i całkowicie zatkanego komina.

Zestaw TORNADO PRO ma zasięg aż do 30 metrów, a przedłużki są znacznie odporniejsze na uszkodzenia niż przedłużki w klasycznym zestawie.

W zestawie:

  • Torba
  • Pokrowiec
  • Adapter 1 sztuka
  • Przedłużki 6 sztuk 1m o grubości 17mm
  • Głowica z nylonowymi włosami

Jak działa?

Włosie szczotki TORNADO ma specjalny ostry prostokątny kształt skręconej linki. Za pomocą dużej siły obrotowej włosie usuwa nawet najbardziej uporczywe nagromadzenie wewnątrz każdego komina lub komina. Nadaje się do wszystkich rodzajów kominów.

Przedłużki zestawu Tornado PRO

Są bardzo wytrzymałe i bardziej odporne na uszkodzenia od klasycznych przedłużek Tornada. Dzięki temu idealnie nadają się do czyszczenia komina zarówno od dołu jak i od góry. Łączenie przedłużek zostało udoskonalone dzięki temu nawet podczas poddawaniu ich dużemu naprężeniu, łączenie zostaje nienaruszone. Zestaw Tornado PRO skutecznie czyści komin o długości maksymalnej aż do 30m.

Przedłużki można zakupić również oddzielnie na naszej osobnej aukcji.

HANSA
4779022361876
Nowy produkt
4779022361876

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: