Węglarka

Węglarka

53,00 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze
 Ostatnie sztuki w magazynie

Węglarka pojemnik na węgiel popiół miał drewno

Masz piec lub kominek? Z pewnością szukasz wygodne sposobu na transportowanie paliwa stałego. Metalowy kosz jest bardzo wytrzymały i trwały. Posiada odpowiednio wygięty uchwyt, który dodatkowo zwiększa komfort podczas przenoszenia opału.

  • Pojemnik na węgiel / Węglarka /
  • Kolor: profilowana i malowana blacha
  • Przeznaczenie: do pieca, kominka, kuchni węglowej, grilla

Pojemnik na węgiel – zastosowanie

Metalowy kosz to niezwykle wygodna metoda transportowania opału. Przyda się zwłaszcza w przypadku, gdy piec znajduje się w innym pomieszczeniu niż zasilające go paliwo.

Jest idealny do transportu:

  • węgla,
  • drewna,
  • koksu,
  • popiołu,
  • odpadów powstałych na skutek spalania.

Bez problemu pomieści odpowiednią ilość opału, aby zapewnić w pomieszczeniu komfort termiczny przez dłuższy czas.

WG
Nowy produkt
5905261041371

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.