Drzwiczki wyczystne białe 140x210

Drzwiczki wyczystne białe 140x210

Drzwiczki rewizyjne (zwane także wyczystkami) nie tylko maskują wszelkie otwory w ścianach, ale także zapewniają komfortowy dostęp do tzw. elementów rewizyjnych (w tym do komina).

Wykonane z trwałego materiału wysokiej jakości (epoksydowanej blachy stalowej) charakteryzują się dużą wytrzymałością i estetyką.

33,09 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze

Drzwiczki Rewizyjne Wyczystki białe 140x210

Drzwiczki rewizyjne (zwane także wyczystkami) nie tylko maskują wszelkie otwory w ścianach, ale także zapewniają komfortowy dostęp do tzw. elementów rewizyjnych (w tym do komina). Wykonane z trwałego materiału wysokiej jakości (epoksydowanej blachy stalowej) charakteryzują się dużą wytrzymałością i estetyką.

 estetyczne maskowanie otworów rewizyjnych

 wytrzymałe i odporne na korozję

 bardzo żywotne

 łatwe w montażu (posiadają wkład zaślepiający)

 wyposażone w wygodną zasuwę

Do czego służą drzwiczki rewizyjne?

Nie zawsze można w pełni wytapetować lub wyłożyć płytkami dane pomieszczenie. Bezpieczeństwo wymaga pozostawienia skrawka nagiej ściany (tzw. otworu rewizyjnego), który pozwala na szybkie i sprawnedostanie się do elementów, które mogą doznać uszkodzenia (m.in. wodomierzy, filtrów, zaworów). Niestety, otwór rewizyjny zwykle negatywnie wpływać na estetykę wnętrza.

Aby zachować spójność aranżacyjną, warto wyposażyć się w specjalne drzwiczki rewizyjne. Tego typu elementy niezwykle skutecznie maskują nieestetyczne otwory, jednocześnie nie blokując dostępu do poszczególnych urządzeń.

Wytrzymałe drzwiczki rewizyjne

Oferowane drzwiczki rewizyjne zostały wykonane z blachy stalowej, a następnie pokryte powłoką epoksydową. Materiał tego typu charakteryzuje się dużą trwałością i żywotnością, a także twardą i gładką powierzchnią. Jest też bardzo odporny na korozję.

Drzwiczki rewizyjne – zastosowanie

Drzwiczki rewizyjne doskonale nadają się do maskowania wszelkich otworów w ścianach i sufitach. Umożliwiają szybkie dostanie się do wrażliwych elementów rewizyjnych, m.in. do:

 • wodomierzy,
 • rur,
 • ciepłomierzy,
 • zaworów,
 • urządzeń sanitarnych,
 • komina,
 • liczników gazu.

Drzwiczki rewizyjne z wygodną zasuwą

Drzwiczki rewizyjne muszą pozwalać na szybki i łatwy dostęp do elementów rewizyjnych. Z tego powodu wyposażyliśmy nasze drzwiczki w specjalną zasuwę, która zapewnia wygodne otwieranie i zamykanie w nagłych sytuacjach.

Szczegółowe informacje:

 • Drzwiczki rewizyjne / Wyczystki / Maskownica
 • Kolor: Biały
 • Marka: Prowent
 • Numer produktu: DW14x21
 • Powłoka: epoksydowa - zabezpiecza przed korozją
 • Wymiary wewnętrzne: 14 cm x 21 cm
 • Wymiary zewnętrzne: 17 cm x 23,5 cm

Prowent
DW14x21
Nowy produkt
5905261041623

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.