Nasada kominowa Darco Turbowent TULIPAN TU150OCAL-T-PT

Nasada kominowa Darco Turbowent TULIPAN TU150OCAL-T-PT

Turbowent to urządzenie, które poprawia parametry ciągu kominowego. Jest przeznaczony do montażu na wylotach kominowych. Sprawdza się w przypadku wentylacji grawitacyjnej.

Nasada kominowa została wykonana z aluminium oraz blachy ocynkowanej, dlatego jest nie tylko lekka, ale także bardzo wytrzymała i odporna. Odpowiednio zainstalowana z pewnością posłuży Ci przez wiele lat.

430,99 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze

Nasada kominowa chroni system wentylacyjny przed deszczem oraz inwazją szkodników (np. gryzoni). Turbina nasady zawsze obraca się w tę samą stronę (bez względu na kierunek i siłę wiatru), dodatkowo wspomagając oraz stabilizując ciąg kominowy.

Można ją zamontować na wylotach kominowych wentylacji grawitacyjnej.

Turbowent nie może być używany razem z kotłami:

- opalonymi ekogroszkiem, 

- na gaz i olej, 

-opalanymi węglem i drewnem

Nasada została wykonana z aluminium oraz blachy ocynkowanej. Ocynkowanie znacząco zwiększa wytrzymałość i odporność metalu (także na korozję).

Tym samym, oferowana nasada kominowa jest bardzo żywotna i trwała. Wszystko to czyni z niej doskonały element systemu wentylacyjnego, który posłuży Ci przez wiele lat.

➔ z blachy ocynkowanej

➔ wytrzymała i odporna

➔ trwała i żywotna

✅ aluminiowa

✅ ocynkowana

✅ średnica: 150 mm

✅ wspomaga ciąg kominowy

✅ chroni system wentylacyjny

✅ odprowadza powietrze z instalacji

✅ idealna do wentylacji grawitacyjnej

✅ trwała i wytrzymała

DARCO
TU150OCAL-T-PT
5907803621522

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.