Wentylator RETIS 100 czujnik ruchu

Wentylator RETIS 100 czujnik ruchu

Wentylatory Retis przeznaczone są do wentylacji pomieszczeń małej i średniej wielkości takich jak np.: łazienek, WC, pralni, pomieszczeń mieszkalnych i biurowych.

161,90 zł
Brutto Czas dostawy: 1-3 dni robocze
 Ostatnie sztuki w magazynie

Wentylatory Retis przeznaczone są do wentylacji pomieszczeń małej i średniej wielkości takich jak np.: łazienek, WC, pralni, pomieszczeń mieszkalnych i biurowych.

Obudowa wentylatorów z serii Retis wykonana jest z tworzywa sztucznego. Urządzenia przystosowane są do montażu bezpośrednio w kanałach wentylacyjnych.

DANE TECHNICZNE

  • Moc max: 14 W
  • Stopień ochrony silnika: IPX4
  • Kolor: biały
  • Funkcje: czujnik ruchu
  • Ciśnienie statyczne: 37 Pa
  • Poziom ciśnienia akustycznego: 36 dB(A)
  • Napięcie nominalne: 230 (V) / 50 Hz
  • Średnica: 100 mm
  • Wydajność max: 90 m3/h
Awenta
WR100R
Nowy produkt
5905033299412

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.