Redukcja -80/+100 pelet

Redukcja -80/+100 pelet DARCO

 Redukcja służy do połączenia dwóch elementów systemu przyłączy kominowych do pieców na pelet o różnych średnicach. Posiada zastosowanie w przewodach kominowych. Urządzenia te nie mogą stanowić samodzielnego komina.

89,18 zł
Brutto Czas dostawy: 14 dni roboczych

Produkt wykonany jest z czarnej stali o grubości 1,2 mm w gatunku DC01 wg normy PN-EN1856-2:2009. Redukcja służy do połączenia dwóch elementów systemu przyłączy kominowych do pieców na pelet o różnych średnicach. Posiada zastosowanie w przewodach kominowych. Urządzenia te nie mogą stanowić samodzielnego komina.

INFORMACJE TECHNICZNE

 • Dostępne średnice: 80 mm, 100 mm
 • Grubość blachy: 1,2 mm
 • Materiał: blacha (malowana proszkowo wewnątrz i na zewnątrz wysokotemperaturową farbą na kolor czarny mat)
 • Max temperatura pracy: 300°C
 • Max temperatura pracy ciągłej: 250°C
 • Gwarancja: 2 lata

ZALETY

 • Duża szczelność przewodu spalinowego
 • Odporność na uszkodzenia mechaniczne
 • Prosty i szybki montaż
 • Niższa cena w porównaniu do systemów z blachy kwasoodpornej

ZASTOSOWANIE

 • Odprowadzanie spalin z urządzeń grzewczych

DARCO to polski producent i lider branży kominowej i wentylacyjnej. Firma posiada ugruntowaną pozycję na rynku oraz szeroką gamę produktów.

Towar na zamówienie nie podlega zwrotowi.
DARCO
DARC-1266
Nowy produkt

Polityka zwrotów

Klientowi, będącemu konsumentem w rozumieniu art. 221 Kodeksu Cywilnego, przysługuje prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie 14 dni i wysyłając je na adres Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok lub na adres e-mailowy biuro.bialystok@prowent.com.

Termin 14-dniowy liczy się od dnia, w którym nastąpiło dostarczenie Towaru.

W przypadku odstąpienia od umowy zawartej na odległość, umowa jest uważana za niezawartą. To, co strony świadczyły, ulega zwrotowi w stanie niezmienionym, chyba że zmiana była konieczna w granicach zwykłego zarządu. Zwrot powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni. Zakupiony towar należy zwrócić na poniższy adres: Prowent Białystok A. Poleszuk Sp. k. Białostoczek 17 (k/Kurian) 15-592 Białystok.

Zwracany przez Klienta Towar powinien zostać opakowany w sposób chroniący przed uszkodzeniem w trakcie transportu.

Koszt opakowania i odesłania towaru ponosi Klient.

Dostawa

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania Zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów odbywa się przesyłką kurierską oraz paczkomatami. Koszt dostawy za zakupy powyżej 200 zł brutto wynosi 0 zł brutto.

Termin realizacji dostawy wynosi od 1 do 14 dni roboczych, licząc od dnia wysłania przez Klienta Zamówienia.